Atrakcyjne pokoje gościnne

Odziedziczyłam po babci duży dom i nie wiedziałam co z nim zrobić. Sama miałam swój dom w którym mieszkałam wraz z mężem, więc kolejna nieruchomość nie była nam potrzebna, szczególnie, że dla nas ta lokalizacja nie była atrakcyjna. My mieszkaliśmy na przedmieściach, a babcia w centrum.

Pokoje gościnne do wynajęcia

pokoje gościnne w kudowie zdrójDługo myśleliśmy nad tym co z tym domem zrobić. Czy go sprzedać, czy wynająć. W końcu wpadliśmy na pomysł,  że możemy na nim jeszcze bardziej zarobić. Wyremontujemy go i przerobimy na pokoje gościnne w Kudowie Zdrój. W Kudowie jest duży ruch turystyczny, szczególnie w sezonie letnim. Jest też wiele atrakcji do zobaczenia, a samo miasto jest przy granicy z Czechami, więc i tam można się wybrać. Pokoi gościnnych nigdy dosyć, więc z pewnością nie trzeba się martwić o kwestie finansowe. Dom był całkiem zadbany, ale trzeba było nieco przerobić pokoje, tak by każdy z nich miał osobna łazienkę i aneks kuchenny. Kupiliśmy cały biały montaż i sprzętu do kuchni i zamówiliśmy ekipę remontową, która by się tym zajęła. Remont trwał cztery miesiące bo było dużo do zrobienia. Jednak najważniejszy był efekt końcowy. Każdy z pokoi był nieco inny, utrzymany w innych kolorach, ale całość była spójna i wszystko do siebie pasowało. Zrobiliśmy na dole też ładną recepcję i poczekalnię dla gości. Jak już wszystko było gotowe to zajęliśmy się stroną internetową pensjonatu oraz jego reklamą w Internecie. Jako że budynek był w centrum to też długo nie musieliśmy czekać na turystów.

Już w pierwszym sezonie mieliśmy pierwsze rezerwacje. Nie przez cały sezon i nie wszystkie pokoje, ale zawsze coś. To dało nam motywacje by rozwijać pensjonat i iśc z stronę branży turystycznej. Teraz myślimy o tym, jakie inne udogodnienia dla gości możemy jeszcze wprowadzić w pensjonacie.

Atrakcyjne pokoje gościnne
Przewiń na górę