Byłam na sesji w studiu zdjęciowym

Mój chłopak Jacek od jakiegoś czasu namawiał mnie, żebym wzięła udział w konkursie piękności, który był organizowany w naszym mieście. Ostatecznie dałam się namówić i było warto, ponieważ zajęłam trzecie miejsce a dziewczyn było ponad pięćdziesiąt.

Zdjęcia wykonane w profesjonalnym studiu 

studio zdjęciowe WarszawaJacek powiedział, że powinnam zostać fotomodelką, ponieważ mam idealny typ urody i mogłabym przy tym zarabiać. Po konkursie piękności nabrałam jeszcze więcej pewności siebie i stwierdziłam, że Jacek miał rację. Było u nas takie jedno studio zdjęciowe Warszawa, gdzie robili sesje zdjęciowe bardzo profesjonalne i tam postanowiłam się udać. Musiałam mieć portfolio, ponieważ bez tego nikt pewnie nie chciałby mnie zatrudnić a profesjonalne zdjęcia w tym przypadku były koniecznością. Zapytałam fotografa, który pracował w tym studiu jaki jest koszt takiej profesjonalnej sesji, bo nie miałam własnych pieniędzy. Jeszcze się uczyłam i pieniądze dostawałam od rodziców. Jacek obiecał mi dołożyć kilkaset złotych, ale sesja wcale taka droga nie była i pieniądze od Jacka wystarczyły. Zapisałam się na weekend na sesję. Sprawdziłam jakie zdjęcia powinna mieć fotomodelka w portfolio i o takie właśnie poprosiłam fotografa. On również przyznał, że mam doskonałą urodę i uznał, że czeka mnie kariera w modelingu. Gotowe zdjęcia odebrałam po tygodniu. Bardzo spodobało mi się to studio, by pracowali tam profesjonaliści, którzy na wszystkim się znali. Dostałam od nich również cenne wskazówki, które wykorzystałam.

Byłam z portfolio w kilku agencjach reklamowych i jedna z nich się mną zainteresowała. Wszystko dzięki profesjonalnym zdjęciom, które wykonałam w tym studiu fotograficznym. Dobrze, że dałam się Jackowi na to namówić, bo zaczęłam karierę modelki niedawno.

Byłam na sesji w studiu zdjęciowym
Przewiń na górę