Całoroczny odpoczynek we Fromborku

Malowniczo położony nad Zalewem Wiślanym Frombork. Do tej pory mało znany, rozbudowuje swoją bazę turystyczną, oraz ofertę skierowaną do każdego kto chciałby odetchnąć od zgiełku nowoczesnego świata. Frombork położony w województwie Warmińsko- Mazurskim, wzorem swoich sąsiadów rozbudowuję się jako atrakcja turystyczna regionu.

Hotel z widokiem na Frombork

hotel we FromborkuTopowy hotel we Fromborku oferuje nam całoroczny pobyt dla całej rodziny. Są tu dostępne dwie restauracje serwujące potrawy regionalne i azjatyckie. Bar z wyszukanymi alkoholami i miłą obsługą. SPA z kąpielami w borowinie, masażami i relaksującą atmosferą. Klimatyzowane pokoje są bogato wyposażone w meble z epoki wiktoriańskiej, ściany poryte tapetami i pełną lodóweczką. Każdy pokój ma widok na centrum Fromborka i Zalew Wiślany. Hotel organizuje wycieczki krajoznawcze. Z portu morskiego można dopłynąć tramwajem wodnym do molo w Krynicy Morskiej. Sam hotel jest otoczony atrakcjami turystycznymi. Między innymi w bezpośredniej odległości znajduje się Muzeum Kopernika. Jet też górująca nad miastem „Wieża Radziejowskiego” w której zobaczyć można wahadło Foucaulta. Zewnętrzna część hotelu utrzymana jest w konwencji krzyżackiego zamku. Fasada jest ceglana, z licznymi wykuszami, basztami i wieżami. Legenda mówi, że w czasie pełni po hotelu przechadza się biała dama.

Przekraczając próg recepcji, wchodzimy do epoki wiktoriańskiej. Z pod ścian spoglądają na nas ciemne i ciężkie szafy gdańskie. Ciężki i zdobiony kontuar, stanowi twarzowy kontrast dla roześmianej menadżerki hotelu, która znajdzie dla nas idealny pokój i spełni nasze zachcianki tak byśmy poczuli się jak prawdziwy król lub królowa. Atmosfera Fromborka i jego baza hotelowa uwiedzie każdego, kto przyjedzie tu odpocząć. 

Całoroczny odpoczynek we Fromborku
Przewiń na górę