Cechy charakterystyczne dla Bebetto Torino S Line

Wśród bogatej oferty wózków wielofunkcyjnych, które są prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem dla młodych rodziców, którzy chcą optymalizować koszty i przestrzeń zajmowaną przez akcesoria dziecięce, znaleźć możemy także produkty dostarczane przez firmę Bebetto. Jednym z proponowanych nam przez tę firmę wózków jest wózek Torino S Line, o którym w poniższym tekście.

Co wyróżnia Torino S Line od Bebetto?

bebetto torino s linePozornie może wydawać się, że wózek Bebetto Torino S Line jest kolejnym wózkiem wielofunkcyjnym, których na naszym rynku jest całkiem sporo. Firma Bebetto stara się jednak, by jej produkt pozytywnie wyróżniał się na tle konkurencji, więc proponuje nam nie tylko wózek wielofunkcyjny, ale również charakteryzujący się nowoczesnym wyglądem, na który składa się lekka konstrukcja w białym kolorze, a także tapicerka wózka, która powstaje z połączenia materiału z eko skórą, co pozwala na doskonałe połączenie nowoczesnych rozwiązań z zawsze modną klasyką. Wózek zbudowany na lekkiej, aluminiowej konstrukcji wyposażony jest w odpowiednie amortyzatory, które umożliwiają nam podróże nie tylko po powierzchniach równych, kojarzących się nam ściśle z przestrzenią miejską. Temu wózkowi nie są straszne wyzwania dróg leśnych czy wiejskich, dzięki czemu zyskujemy prawdziwą swobodę poruszania się z naszym dzieckiem. Dodatkowo, jeśli chcemy wyjechać i spakować nasz wózek do samochodu, zostanie nam to umożliwione dzięki temu, że wózek składa się do naprawdę niewielkich rozmiarów.

Z istotnych informacji należy jeszcze wspomnieć, że tylne koła wyposażone są w centralny hamulec, przednie koła zaś bazują na systemie, dzięki któremu mogą zapamiętywać kierunek, w którym ostatnio zostały skierowane i nie obracają się w niekontrolowany sposób przy przenoszeniu wózka.

Cechy charakterystyczne dla Bebetto Torino S Line
Przewiń na górę