DJ na wesele w Rybniku został wybrany

Moja kuzynka będzie miała wesele w rodzinnym Rybniku. To już za chwilę, już za momencik. Teraz w zasadzie wszystko jest już pozałatwiane. Zostały jej jakieś drobiazgi do dopięcia, a tak to może w zasadzie odpoczywać. Pamiętam jednak, ile zamieszania było z wyborem DJ’a. Długo nie mogła się na nikogo zdecydować. Chyba miała po prostu wysokie wymagania.

DJ na wesele a doświadczenie

doświadczony dj na wesele w RybnikuZ jednej strony to dobrze, że wie, czego chce. Z drugiej jednak ciężko sprostać wykluczającym się wzajemnie wymaganiom. W końcu jednak narzeczony, a niedługo mąż mojej kuzynki Angeliki, przemówił jej do rozsądku, że najważniejsze jest, aby ten DJ po prostu dobrze grał i potrafił zabawić gości. Zgodziła się z nim i odtąd poszukiwania poszły już szybciej. Postanowiła jednak trzymać się jeszcze jednej cechy, którą uznała za ważną, a mianowicie, doświadczenia. Stwierdziła, że owszem, może osoba, która do tej pory obsłużyła nie tak dużo imprez, byłaby tańsza i wcale nie gorsza, ale jednak zespół czy jak w jej przypadku DJ oraz jedzenie to dwie rzeczy, na których na weselu nie wolno oszczędzać. Zgadzam się z nią. W końcu od dobrego cateringu i skocznej muzyki zależy czy zaliczymy tę imprezę do udanych. Patrząc na to, ile uwagi poświęciła tym tematom, sądzę, że naprawdę będziemy się świetnie bawić. W końcu bowiem znalazł się doświadczony dj na wesele w Rybniku, więc nawet nie trzeba było go daleko szukać. Pan, z tego co słyszałam, wydaje się sympatyczny i już na pierwszy rzut oka jest rozrywkowy, więc nie mogę się doczekać tej potańcówki. Myślę, że wszystko świetnie się uda. Nie musi być perfekcyjnie, ale że będzie fajnie, to ani przez chwilę nie wątpię.

Każdej pannie młodej zalecam właśnie takie podejście jak ma moja kuzynka. W sumie drobiazgami się niespecjalnie przejmowała, ale za to skupiła się na rzeczach ważnych i to zarówno, jeśli chodzi o imprezę weselną, jak i o jej wymarzony ślub. To godne pochwały. Dzięki temu na pewno ten dzień będzie dla niej wyjątkowy.

DJ na wesele w Rybniku został wybrany
Przewiń na górę