Duże rozmiarowo biustonosze

Dzięki rozumieniu potrzeb kobiet, każda z pań, niezależnie od wzrostu, wagi czy budowy ciała, może bez problemu dobrać odpowiednie pod względem rozmiaru ubrania, dodatki czy bieliznę. Sklepy oferują fachową pomoc oraz właściwe porady.

Dobrze dopasowany biustonosz

dobre biustonosze w dużych rozmiarachKażda kobieta charakteryzuje się inną budową ciała, a co za tym idzie, także rozmiarami. Szczególnie panie o pełniejszych kształtach wiedzą jak istotny jest dla nich dobór odpowiedniego stanika, a wybór niewłaściwego może prowadzić nawet do odczuwania bólu. Dlatego dobre biustonosze w dużych rozmiarach są maksymalnie dostosowane do potrzeb kobiet. Spełniają funkcje odciążające kręgosłup, podtrzymujące oraz modelujące biust. Dostępne są na przykład w wersji sportowej, które przydają się podczas intensywnych treningów, ponieważ nie tylko podtrzymują biust, ale i pełnią funkcję oddychającą i pomagają odprowadzać wilgoć. Dostępne są również modele z fiszbinami lub bez – liczy się odpowiednia konstrukcja bielizny. Istotne są również ramiączka, a właściwie ich szerokość – niektóre panie preferują te szerokie, które jeszcze lepiej modelują i podtrzymują biust. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów, jak na przykład silikon, panie z obfitym biustem mogą bez problemu nosić nawet stanik typu bardotka bez ramiączek, ponieważ wspomniany silikon zapobiega przesuwaniu się stanika, a wszyte fiszbiny ładnie go modelują. Wszystko jest tylko kwestią wyboru odpowiedniego modelu, a jeśli mamy z tym problem, warto zwrócić się o fachową pomoc do brafitterki. 

Duże rozmiary biustu nie muszą oznaczać rezygnacji z ulubionych rozrywek czy sportu. Wystarczy odpowiednio dopasowany biustonosz, który nie tylko ładnie wyeksponuje biust, ale pozwoli uniknąć nieprzyjemnych dolegliwości czy uczucia dyskomfortu.

Duże rozmiarowo biustonosze
Przewiń na górę