Efektywny kurs z hiszpańskiego

Język hiszpański mimo tego, że mało popularny w naszym kraju, to nadal w mojej firmie był wykorzystywany głównie do nawiązywania relacji biznesowych. Stwierdziłem pewnego dnia, że konieczne będzie podniesienie kwalifikacji moich pracowników w celu jak najlepszego komunikowania się z klientami z zagranicy, a dokładnie z Hiszpanii.

Gdzie zapisać się na kurs

kurs hiszpańskiego w Krakowie

Dlatego postanowiłem zorganizować kurs przyspieszony języka, który sprawi, że moi pracownicy już po kilku tygodniach będą mogli porozumiewać się w tym języku. Kurs języka hiszpańskiego odnalazłem w Internecie i od razu zadzwoniłem do pracownika, pytając o wszelkie szczegóły takiej współpracy. Dowiedziałem się między innymi, na jakie ceny mogę liczyć oraz terminy szkoleń, a po wstępnej akceptacji otrzymałem nawet harmonogram zajęć z rozpisaną tematyką, z którą mogę się zapoznać. Głównie interesowało mnie podejście do języka hiszpańskiego bardziej od strony biznesowej z tego względu, że to na pewno przyda się moim pracownikom. Dlatego też stwierdziłem, że konieczne będzie wybranie odpowiedniego lektora posiadającego duże doświadczenie w mojej branży, aby kurs hiszpańskiego w Krakowie był efektywny.. Pracownik placówki szkoleniowej z którą się skontaktowałem wybrał dla mnie taką osobą, która posiada mniej więcej podobne doświadczenia do mojego, a także potrafi bardzo przystępnie wykładać język hiszpański, co na pewno dostrzegą moi pracownicy i będą chcieli się tego języka uczyć na co dzień.

Pracownik przesłał mi drogą elektroniczną szczegółowy harmonogram, który ja przesłałem swoim pracownikom, aby ci mogli ułożyć plan swojego dnia w taki sposób, aby mogli uczestniczyć w zajęciach językowych. Zajęcia zawsze odbywały się na czas, a po skończonych zajęciach moi pracownicy otrzymywali zadania domowe, które jeszcze bardziej utrwalały im język hiszpański.

Efektywny kurs z hiszpańskiego
Przewiń na górę