Elegancka pościel z bawełny satynowej

 

Niejednokrotnie dochodzi do pomyłki polegającej na zamiennym stosowaniu dwóch terminów: satynowa pościel i pościel z bawełny satynowej. Zdecydowanie polecam do sypialni tą drugą bowiem jest najlepszym połączeniem walorów naturalnej bawełny i eleganckiego połysku satyny. Przy tym jednocześnie nie jest tak zimna jak satyna acz piękna i estetyczna jak ów poliestrowa tkanina. Przyjemna w dotyku jak bawełna.

Pościel marki andropol – godna polecenia

satynowa pościel marki andropolNa moją uwagę zasłużyły zwłaszcza trzy wzory, które od razu kupiły moje zainteresowanie: satynowa pościel marki andropol, modele:Latakia, Hama czy Karen Black. Piękne wzornictwo, trochę orientalne i etno, mocna i intensywna kolorystyka. Zwłaszcza model Latakia dla mnie jest strzałem w dziesiątkę. Czarujący kolor miedziany to coś czego szukałam do swojej sypialni. Polecana przeze mnie pościel jest przykładem tej wykonanej z bawełny satynowej, choć charakteryzująca się urokiem satynowej.Na czym dokładnie polega różnicaOtóż bawełna satynowa to w 100% naturalna przędza bawełniana, tylko poddana innej technice wytwarzania, a dokładnie tzw. procesowi merceryzacji, czyli uszlachetniania, co nadaje bawełnie jedwabistości i gładkości. Poza wizualnymi zaletami pościel z bawełny satynowej marki andropol jest bardzo wytrzymała, odporna na blakniecie koloru, łatwa w pracowaniu i spokojnie można prać w temperaturze od 40 do 60 stopni Celsjusza, co pozwala na skuteczne wyzbycie się wszelkich drobnoustrojów i innych bakterii, bez utraty walorów wizualnych pościeli.

Firma andropol to polski producent z ponad 100 letnią tradycją i doświadczeniem. Zakupując ów pościel mamy gwarancję jakości potwierdzoną posiadanymi normami i certyfikatami jakości wytwarzania. Postaw na polski produkt i wysoką jakość.

 

Elegancka pościel z bawełny satynowej
Przewiń na górę