Fotografia ślubna jest ważna

Dwa miesiące temu mieliśmy ślub. To był najpiękniejszy dzień w moim życiu jak na razie. Wszystko udało nam się z Adamem dobrze zorganizować. Goście dopisali, mieliśmy piękną pogodę, jedzenie było pyszne a zespół muzyczny grał dla nas taneczne utwory. Często wracam do tych chwil i oglądam przepiękne zdjęcia, które zostały wykonane przez dobrego fotografa.

Fotograf zrobił dla nas piękne zdjęcia

fotografia ślubna szczecinPoleciła mi go moja koleżanka, która korzystała z jego usług na swoim weselu. Była bardzo zadowolona ze zdjęć, które dla niej wykonał. Fotograf był bardzo zaangażowany w swoją pracę. Miał sporo ciekawych i takich niestandardowych pomysłów. Nasza współpraca była miła. Już kiedy na pierwszym spotkaniu omawialiśmy gdzie chcielibyśmy mieć sesję zdjęciową i jakie zdjęcia nam się podobają już fotograf zrobił na nas dobre wrażenie. Jego usługi nie były bardzo kosztowne w porównaniu do innych fotografów, którzy działają w branży ślubnej. Podpisaliśmy z nim umowę i byliśmy bardzo zadowoleni. Fotografia ślubna szczecin spełniła nasze oczekiwania. Zdjęcia dostaliśmy od niego w ciągu dwóch tygodni po ślubie i było ich tyle, że nie mogłam wyjść z podziwu. Fotograf towarzyszył nam od ubierania się po oczepiny i dodatkowo umawialiśmy się z nim na sesję nad morzem. Zdjęcia ślubne były piękne. Goście nawet nie czuli obecności fotografa. Mieliśmy sporo pamiątek z każdym z rodziny i ze znajomymi.

Postanowiliśmy naszym rodzicom przygotować najładniejsze zdjęcia i powkładać do eleganckiego albumu, który zamówiliśmy przez internet. Zupełnie się tego nie spodziewali i nasz pomysł bardzo im się spodobał. Każdemu z gości kupiliśmy elegancką ramkę i daliśmy wspólne zdjęcie na pamiątkę. Uważam, że to miły gest a każdy będzie mógł wspominać z nami te najważniejsze chwile. 

Fotografia ślubna jest ważna
Przewiń na górę