Fryzjer w Łodzi na każdą okazję

Tak jak wiele innych małych dziewczynek od zawsze interesowała mnie moda i uroda. Kiedy zrozumiałam, że niekoniecznie mam szanse zostać modelką, zwróciłam swoją uwagę na makijaże i charakteryzacje. Jednak w pewnym momencie doszłam także do wniosku, że aby przeskoczyć w pewnym momencie wyżej trzeba mieć do tego talent plastyczny. Dlatego też w końcu zainteresowałam się fryzjerstwem i to była najlepsza decyzja w moim życiu.

Elegancki salon fryzjerski dla kobiet i mężczyzn

salon fryzjerski w ŁodziPoczątkowo jak myślałam o tym zawodzie miałam różne skojarzenia. Z jednej strony pociągała mnie możliwość zmienienia czyjegoś wyglądu, tak by wyglądał lepiej, a dzięki temu podnieść swoją samoocenę. Naprawdę wielu z nas nie zdaje sobie do końca sprawy z tego jak na nasze samopoczucie wpływa własny wizerunek. Dlatego też zakupiony przeze mnie po wielu latach salon fryzjerski w Łodzi był prawdziwym spełnieniem marzeń. Zaraz po technikum fryzjerskim, starałam się jak najwięcej pracować w branży, ale wiadomo, że praca dla kogoś nie jest tak opłacalna jak własny biznes. W końcu jednak udało mi się uzbierać pieniądze i tym oto sposobem mogę zapraszać klientów do własnego lokalu. Świadczymy przeróżne usługi, starając się przy tym nadążać za światowymi trendami, tak by uniknąć sytuacji, kiedy przychodzi do nas młoda dziewczyna, która chce być uczesana jak swoja idolka, a my pierwszy raz widzimy na oczy taką fryzurę. Staramy się być na tyle uniwersalni, by pracujący u nas specjaliści każdemu potrafili coś zaproponować.

Nie chcemy, by wszystkie starsze panie opuszczające nas salon były uczesane dokładnie tak samo, a wszyscy chłopcy w wieku szkolnym wychodzili z irokezem na głowie. Każda osoba to indywidualność i ma zupełnie inny typ urody, a naszym zadaniem jest dopasować do tego odpowiednią fryzurę.

Fryzjer w Łodzi na każdą okazję
Przewiń na górę