Gdzie kupić nasiona konopi?

Zarówno kupowanie, sprzedawanie, jak i posiadanie nasion marihuany jest absolutnie legalne, bowiem sprzedaje się je w celach kolekcjonerskich. Przydają się również w gastronomii, a z ich właściwości zapachowych korzysta szeroko pojęta branża kosmetyczna. 

Sklep online z regularnymi nasionami marihuany 

nasiona konopi typu regularnegoJak widać, zastosowanie ziaren może być różne, choć wielu pewnie zaskoczyła informacja, iż są one stosowane także w kuchni. Jednak w kuchni Wschodu nie jest to niczym nadzwyczajnym, dla kucharzy z tamtego regionu to tylko kolejna przyprawa, a dla nas nowinka kulinarna. Dodanie nasion konopi do potraw podnosi nie tylko ich walor zapachowy, ale także smakowy. W przypadku, gdy chce się uch używać w kuchni, warto postawić na nasiona konopi typu regularnego, ponieważ są one najtańsze. Jako, ze nie chcemy ich hodować, nie ma przecież dla nas różnicy, czy roślina, jaka może z nich wyrosnąć będzie męska lub żeńska. Walor smakowy i zapachowy mają bowiem obie grupy nasion i nie ma najmniejszej różnicy, jakich użyjemy. Zaletą stosowania nasion jest fakt, że na potrawę nie należy zużywać ich wiele – wystarczy kilka sztuk. Nasiona najlepiej kupić w jednym ze sklepów internetowych, bowiem mają one największy wybór i przystępne ceny. Najtańsze ziarna regularne kupimy już za kilka złotych, natomiast najdroższe kosztują kilkadziesiąt, przy czym zaznaczmy, że jako przyprawa wystarczą nawet te najtańsze. W razie wątpliwości lub pytań zawsze możemy skontaktować się z wybranym sklepem mailowo lub telefonicznie.

Stosowanie nasion konopi w kuchni, jest w Azji czymś zupełnie normalnym, podobnie jak i hodowla samej marihuany. Bowiem ona również stanowi dodatek w gastronomii, jak również robi się z niej kadzidła, które służą wielu rytualnym obrzędom. 

Gdzie kupić nasiona konopi?
Przewiń na górę