Gdzie kupię komplet ślubnych zaproszeń?

Moje wesele musiało być w stu procentach zaplanowane. Jestem perfekcjonistką, dlatego nie wyobrażałam sobie, że coś miałoby pójść nie po mojej myśli. Na razie jednak byłam przy wyborze zaproszeń ślubnych. Na warsztatach dla przyszłych panien młodych, dowiedziałam się, że takie zaproszenia można dostać w całych kompletach. Właśnie na takie rozwiązanie chciałam się zdecydować.

Kupiłam komplet zaproszeń na ślub

zaproszenia ślubne kompletyUznałam, że jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ wtedy cena za zaproszenie nie jest uzależniona od ilości zakupionych sztuk, co jest bardzo istotne dla osób, które tak jak ja, nie urządzały zbyt dużego wesela i nie musiały kupować dużej ilości tego produktu. Moja koleżanka, która była już po ślubie powiedziała mi, gdzie znajdę sklep, w którym dostanę zaproszenia ślubne komplety w bardzo dobrej cenie i w wielu wzorach i wariantach do wyboru. Udałam się tam i muszę przyznać, że to był bardzo dobry wybór. Wśród wielu wzorów szybko znalazłam taki, który najbardziej mi się spodobał. W komplecie znajdowało się pięćdziesiąt zaproszeń ślubnych (czyli dokładnie tyle, ile potrzebowałam), a także tyle samo kopert, do których można było włożyć te zaproszenia, żeby wyglądały elegancko przy wręczaniu. Najbardziej mi się podobało w tym komplecie to, że zaproszenia dla świadków uroczystości były dużo większe i bardziej bogato zdobione niż te dla reszty gości, choć wykonane w tym samym stylu.

Oprócz tego, że zakupione przeze mnie zaproszenia były eleganckie i gustowne, bardzo mi się w nich podobało to, że świetnie oddawały charakter uroczystości. Tekst w środku zaproszenia był już napisany i wystarczyło tylko napisać kto, kogo, gdzie i kiedy zaprasza. To bardzo przyspieszyło pracę moją i narzeczonego przy wypisywaniu zaproszeń dla gości.

Gdzie kupię komplet ślubnych zaproszeń?
Przewiń na górę