Gdzie wykonamy profesjonalny tatuaż?

Pamiętam, że jako nastolatka zobaczyłam u znajomej mojej mamy przepiękny tatuaż i od tamtej pory bardzo chciałam mieć swój własny. Oczywiście nie mogłam go wykonać przed ukończeniem osiemnastu lat, dzięki czemu miałam jeszcze czas na to, aby dokładnie przemyśleć całą sprawę.

Doskonałe studia w których zrobimy tatuaż

studio tatuażu w gdańskuTo, że zrobię sobie w przyszłości własną dziarę było pewne w stu procentach. Problem stanowił dla mnie jedynie motyw tatuażu, bowiem nie chciałam tatuować czegoś, co po prostu jest ładne i modne. Chciałam, aby tatuaż naprawdę wiele dla mnie znaczył. Na osiemnaste urodziny dostałam od rodziców wymarzonego psa, który od pierwszego dnia pobytu w moim domu stał moim najlepszym przyjacielem. W wieku dwudziestu lat decyzja zapadła i postanowiłam wytatuować sobie wizerunek mojego psiaka. Odwiedziłam zatem studio tatuażu w Gdańsku, bowiem czytałam o tym mieście bardzo wiele pozytywnych opinii odnośnie tatuujących tam artystów. Dotąd nie miałam jeszcze żadnej przygody z tatuażem i sądziłam, że wystarczy przyjść ze zdjęciem i wytatuować sobie motyw. Nic bardziej mylnego, bowiem profesjonaliście zajmują się naszym tatuażem od samego początku jego powstawania. Mam na myśli to, że zanim tatuaż został wykonany, miałam konsultacje z wybranym przeze mnie tatuażystą, który nie tylko pomógł mi wybrać najlepsze miejsce na wykonanie tatuażu, ale także rozrysował go przepięknie na specjalnym papierze w takich proporcjach, aby idealnie współgrał z wybranym skrawkiem skóry na której miał zostać wytatuowany.

Przyznam, że nieco bałam się efektu końcowego. Nie dlatego, że nie ufałam tatuażyście. Po prostu mój pies jest czarny jak smoła i obawiałam się, że tatuaż z daleka będzie wyglądał, jak czarna plama. Nic bardziej mylnego! Po kilku godzinach pracy profesjonalisty, mój tatuaż był gotowy i w żaden sposób nie przypominał czarnej plamy. Był przepięknie wycieniowany i nawet z daleka można było dostrzec wizerunek mojego ukochanego psiaka.

Gdzie wykonamy profesjonalny tatuaż?
Przewiń na górę