Idealne akcesoria dla plastyków

Rodzice zawsze wypytywali mnie, co chcę robić po liceum, na jakie studia chcę iść. Polecali mi prawo, administrację, matematykę. To wszystko w ogóle nie było moją bajką. Faktycznie, miałam dobre oceny ze wszystkiego, bo starałam się i dużo się uczyłam, jednak nie interesowały mnie nauki ścisłe. Bardziej szłam w kierunku kreatywności i sztuki.

Zakup akcesoriów plastycznych

najlepsze akcesoria dla plastykówRodzice niechętnie akceptowali to, że chcę się udać na sztuki piękne na studia. Jednak to w końcu był mój wybór i musieli to zaakceptować. Udało mi się dostać na studia i pojechałam na specjalne zakupy. Chciałam kupić najlepsze akcesoria dla plastyków w renomowanym sklepie. Nie mogło mi niczego zabraknąć, bo na studiach wymagano różnych ważnych akcesoriów plastycznych, począwszy od rysika, kończąc na ołówkach o różnym stopniu twardości. Spojrzałam na rozkład planów nauczania i oczywiście na początek było szkicowanie. To akurat miałam w małym palcu, bo zawsze nawet gdy nudziłam się na lekcjach to szkicowałam wszystko to, co akurat widziałam. Nie mogłam się oderwać od mojego szkicownika. Bardziej czekałam na rzut na jakąś głęboką wodę, bo nigdy nie malowałam na przykład farbami olejnymi. Oczywiście kupiłam sobie cały zestaw farb i pędzli i cieszyłam się jak dziecko, że nabyłam takie cudeńka. Wzięłam też specjalne artystyczne kredki, bo czasami trzeba pokolorować szkice. Pastele są fajne i ładnie się rozmazują, ale kredki są bardziej precyzyjne. Znalazłam takie duże pudełka z różnymi kolorami.

Nie mogę się doczekać, aż rozpocznę moją edukację na wyższej uczelni. Próbowałam nie dotykać moich przyborów aż do rozpoczęcia roku akademickiego, ale nie mogłam się powstrzymać i zaczęłam już sobie gryzmolić pierwsze prace. Przynajmniej będę miała chociaż jakąś wprawę.

Idealne akcesoria dla plastyków
Przewiń na górę