Ile trwa wymiana wyświetlacza w Iphonie?

 

W najnowszych modelach smartfonów produkowanych przez amerykańskiego giganta z jabłkiem w logo używa się najwyższej klasy podzespołów. Każdy Iphone wykonany jest z najwyższą starannością, a użyte do jego produkcji części przechodzą najtrudniejsze testy wytrzymałościowe. To wszystko jednak nie zmienia faktu, że upadek telefonu z wysokości najczęściej kończy się rozbitym ekranem.

Wyświetlacz w Iphonie wymienia się w całości

wymiana wyświetlacza iphone krakówKażdy model telefonu z dotykowym ekranem od amerykańskiego producenta posiada najwyższej jakości szkło. Jest to szkło, które jest całkowicie odporne na zarysowania. Jeśli komuś uda się porysować ekran w Iphonie to będzie prawdziwym mistrzem świata. Wyświetlacze wykonane są z materiałów o właściwościach podobnych do tych, jakie ma szkło szafirowe. Tyle tylko, że dla takiego wyświetlacza największym zagrożeniem jest jego upadek z wysokości na twardą nawierzchnię. Wtedy konieczna będzie wymiana wyświetlacza Iphone Kraków jest miastem, w którym można to zrobić w każdym serwisie. Jest to bardzo prosta czynność serwisowa, która trwa mniej niż godzinę. Najlepsi serwisanci potrafią wyrobić się z tym w kwadrans. Cała sztuka polega na tym, że wymienia się cały moduł wyświetlacza, dzięki czemu jest to naprawdę prosta czynność. Jeśli komuś przytrafi się rozbicie wyświetlacza w Iphonie to przed wizytą w serwisie najlepiej jest do niego zadzwonić i zlecić zamówienie całego modułu ekranu.

Każdy serwisant zajmujący się naprawą smartfonów potrafi szybko i sprawnie wymienić wyświetlacz w telefonach marki Iphone. Nie jest to trudne, bo całość ekranu zamknięta jest w wymienialnym module. Trzeba tylko odpowiednio wcześniej zlecić zamówienie takiej części do swojego telefonu. A sama naprawa ekranu to kwestia krótkiej wizyty w serwisie.

 

Ile trwa wymiana wyświetlacza w Iphonie?
Przewiń na górę