Inspiracje łazienkowe z wykorzystaniem wolnostojącej białej wanny

Pod koniec tego roku mamy do odebrania nasz wymarzony dom. Trzy lata budowy dobiegnie niedługo końca, a ja wciąż nie wierzę, że to już niedługo się stanie. Od ostatnich miesięcy nie robię nic innego – jedynie szukam inspiracji w internecie na temat urządzania wnętrza. W naszym domu będziemy mieli dwie łazienki, jedną mniejszą z prysznicem, a drugą naprawdę obszerną w której ma stać moja wymarzona wanna.

Zakup wolnostojącej białej wanny

biała wanna wolnostojącaOd zawsze mieszkałam w bloku. Kiedyś będąc dzieckiem mieliśmy w łazience wannę, jednak była ona bardzo wąska i mała. Później zarówno na studiach, jak i w naszym obecnym mieszkaniu, mieliśmy prysznic. Wiadomo, prysznic jest rozwiązaniem bardziej ekonomicznym, jeśli chodzi o miejsce, ale nie ukrywam, że od lat marzy mi się wanna. Dlatego zdecydowaliśmy się że w naszym upragnionym domu będzie biała wanna wolnostojąca. Już wyobrażam sobie, jak po ciężkim dniu w pracy mogę rozluźnić się i odprężyć w wannie pełnej piany. Mąż z początku chciał klasyczną wannę w zabudowie, ale dla mnie nie wchodziło w grę takie rozwiązanie. W ostatnim czasie przejrzałam mnóstwo katalogów z wnętrzami i praktycznie w każdym nowoczesnym domu widziałam właśnie wanny wolnostojące, które na mnie zrobiły ogromne wrażenie. Męża nie przekonywały zdjęcia w internecie czy w katalogu, ale kiedy w sklepie z artykułami łazienkowymi zobaczył, jak wyglądają na żywo, to przyznał mi rację, że są po prostu przepiękne.

Sklep, w którym znaleźliśmy wymarzoną wannę, skusił nas nie tylko swoim asortymentem, ale także miłą i profesjonalną obsługą. Doradzono nam najlepsze rozwiązanie odnośnie kranu do tego typu wanien. Ceny też mają bardzo konkurencyjne więc mimo tego, że wprowadzamy się dopiero na koniec roku, to wannę mamy już zamówioną.

Inspiracje łazienkowe z wykorzystaniem wolnostojącej białej wanny
Przewiń na górę