Jakiego drona wybrać na początek?

Mój chłopak jest prawdziwym fanem gadżetów i każda tego typu „zabawka” jaka tylko wyjdzie na rynek, koniecznie musi być przez niego wypróbowana i najczęściej również zakupiona. Tym razem jednak to ja miałam ochotę sprawić prezent samej sobie.

Najlepszej jakości drony dla początkujących

hubsan x4 h107c plusPowiada się, że mężczyźni to duże dzieci, które uwielbiają się bawić swoimi zabawkami, czyli oczywiście różnej maści nowoczesnymi gadżetami. Kiedy to porównanie zastosujemy w przypadku dronów, znajdzie ono doskonałe odzwierciedlenie w rzeczywistości. Faceci bowiem pokochali drony od pierwszego ich ujrzenia, i do tychże miłośników zalicza się również mój facet oraz ja! Ja bowiem także zafascynowałam się tego rodzaju sprzętem, dlatego postanowiłam sobie sprezentować drona. Nigdy jednak nie miałam praktycznego doświadczenia w tym względzie, dlatego postawiłam na coś niedrogiego i dla początkujących, acz najlepszej jakości, jakiej znalazłam. Mój wybór padł na hubsan x4 h107c plus. Przede wszystkim dron ten niezwykle urzekł mnie swoim nowoczesnym wyglądem. Dron, z racji tego, że jest przeznaczony dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z tego rodzaju sprzętem, posiada funkcję Easy&Expert dzięki czemu na początku jego sterowanie jest dziecinnie proste, natomiast z biegiem czasu możemy przełączyć się na tryb dla zaawansowanych i tym samym poddać drona całkowicie naszej kontroli bez wspomagania go jakimikolwiek systemami.

Po zakupie drona od razu zaczęłam się nim bawić na podwórku i muszę przyznać, że dawno nic nie dostarczyło mi tak fenomenalnej rozrywki. Poczułam się jak małe dziecko, któremu rodzice dali prezent marzeń! Co zabawne na widok drona mojemu ukochanemu dosłownie zaświeciły się oczy, co dało mi idealną podpowiedź, jaki rodzaj prezentu usatysfakcjonuje go na urodziny.

Jakiego drona wybrać na początek?
Przewiń na górę