Komfortowe motorki dla dzieci

Chyba wszystkie dzieci uwielbiają zabawę elektrycznymi zabawkami, w których można jeździć lub nimi zdalnie sterować. Przeważnie rodzice im kupują samochodziki na akumulator, ale znajdziemy w sklepach także inne rodzaje pojazdów.

Jak wygląda motor na akumulator?

motorki na akumulator dla dzieciZabawa elektrycznymi zabawkami dostarcza dzieciom wiele emocji i atrakcji, których nie doświadczą w domu. Taki pojazdami jak samochodziki czy motorki, można jeździć na ternie posesji czy na spacerze bo alejkach. Najpopularniejsze są samochodziki klasyczne i terenowe, ale znajdziemy także motorki na akumulator dla dzieci, które tak samo jak auta, dozwolone są od trzeciego roku życia. Jazda takim pojazdem jest bardzo prosta i bezpieczne, dlatego też tak wielu rodziców decyduje się na zakup pojazdu na akumulator. Motorki są szczególnie lubiane przez chłopców, ponieważ są utrzymane w sportowej, a zarazem nowoczesnej stylistyce, która trafia w gusta chłopców w wieku od trzech do siedmiu lat. Motor dla dziecka ma trzy koła, które zapewniają mu stabilność. Są przede wszystkim wykonane z lekkiego tworzywa sztucznego, które charakteryzuje się dużą odpornością. Motory są wyposażone w pedały gazu i elektryczne hamulce, boczne lusterka oraz światła led z przodu i z tyłu. Mają wielofunkcyjną kierownicę z wieloma efektami dźwiękowymi. Ich akumulatory po pełnym naładowaniu powalają na nieprzerwaną zabawę nawet prze kilka godzin. Natomiast maksymalna prędkość jaką mogą osiągnąć, to zaledwie kilka kilometrów na godzinę, która jest bezpieczna dla maluchów.

Zakup takiej zabawki z pewnością ucieszy każdego kilkulatka. Dzięki motorkom maluchy mogą poczuć się jak prawdziwi dorośli, którzy kierują swoimi pojazdami. Są przede wszystkim niezawodne i tanie w użytkowaniu, ponieważ wystarczy je raz na czas ładować.

Komfortowe motorki dla dzieci
Przewiń na górę