Kupię wózek widłowy w dobrym stanie

Jakieś trzy miesiące temu otrzymałem dotacje na założenie własnej firmy z artykułami gospodarstwa domowego. W związku z tym dużą część dotacji przeznaczyłem na zakup magazynu, w którym te rzeczy mógłbym przechowywać. Nie ukrywam, że wiele z tych towarów pochodzi z zagranicy, najczęściej z Chin. Dlatego też potrzebuję sporo miejsca, żeby je przechowywać. 

Najlepsze, używane wózki widłowe

wózek widłowy w dobrej cenieJako, że mój towar często pochodzi z Chin to wiąże się to niestety również z długim czasem oczekiwania na kolejną dostawę. Jako, że chcę, żeby moi klienci byli zadowoleni ze sprawnej i szybkiej obsługi to takie rzeczy muszę mieć na magazynie w Polsce. Wynająłem dość duży magazyn, w którym będę mógł umieścić dużą część towaru. Niestety często są to ciężkie paczki, dlatego potrzebny mi wózek widłowy w dobrej cenie. Nie ukrywam, że zależy mi na używanym sprzęcie. Mam uprawnienia na używanie takiego wózka, więc nie będzie problemu z jego użyciem. Nie chcę na razie zatrudniać nikogo, tak więc sam będę jeździł na tym wózku bez pracownika – magazyniera. Najbardziej zależy mi, na sprawnym sprzęcie. Wózek widłowy w dobrej cenie to to czego na tą chwilę szukam. Jego stan zewnętrzny nie musi być super, ważne jednak, żeby był sprawny technicznie. Mam nadzieję, że taki zakup ułatwi mi pracę oraz ją przyspieszy. Nie da się ukryć, że w przypadku dużego magazynu jest to wręcz rzecz niezbędna do pracy. 

Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć wózek widłowy w dobrej cenie, z którego będę zadowolony. W przyszłości mam zamiar rozbudować firmę jednak na razie są to tylko początki. W późniejszym czasie chciałbym nawet zatrudnić kilku dodatkowych pracowników do pomocy oraz nawiązać współpracę z sklepami sieciowymi, ale na razie są to tylko moje plany i marzenia, na które musi przyjść czas. 

Kupię wózek widłowy w dobrym stanie
Przewiń na górę