Kupione patyczki do waty były dobrej jakości

Moja córka niedługo będzie miała urodziny. Poprosiła mnie żebyśmy zaprosili jej ulubione koleżanki z klasy. Oczywiście zgodziłam się na jej prośbę. Emilka często jest zapraszana na urodziny do koleżanek, więc domyślałam się, ze w tym roku też będzie chciała zaprosić koleżanki do siebie. Postanowiłam dobrze się do tej imprezki przygotować. Kupiłam maszynę do produkcji waty cukrowej.

Wata cukrowa zrobiła furorę

patyczki do waty cukrowejEmilka jeszcze nic o tym nie wiedziała. W zestawie nie było patyczków więc musiałam je zamówić osobno. Wpisałam w wyszukiwarce patyczki do waty cukrowej i pojawiło mi się kilka firm, w których mogłam je zamówić. Zdecydowałam się na firmę, która zapewniała szybką dostawę. Wzięłam patyczki o różnych długościach. Na początku kiedy jeszcze mieliśmy kilka dni do urodzin postanowiłam tą maszynę wypróbować. Akurat była u mnie siostra, która mi ją poleciła. Ona kupiła ją już jakiś czas temu i korzystała z niej co jakiś czas, Dzieciaki były zachwycone watą, którą dla nich przygotowywała. Można było zrobić watę w różnych kolorach. Było to bardzo proste do zrobienia. Wiadomo, ze od czasu do czasu to nikomu trochę cukru nie zaszkodzi. Patyczki, które zamówiłam w sklepie internetowym były bardzo dobrej jakości. Łatwo wata do nich przywierała i nic się z tymi patyczkami nie działo. Różna długość była wygodna i nie sprawiała nikomu żadnych trudności. Patyczki do waty cukrowej nie kosztowały dużo. Zamówiłam od razu większe opakowania bo domyślałam się, ze dzieciaki będą chciały od czasu do czasu żebym taką watę im przygotowywała. 

Impreza urodzinowa była bardzo udana. Córka dostała mnóstwo prezentów. Koleżanki były zaskoczone, że przygotowałam dla nich watę cukrową na zakończenie urodzin. Byłam bardzo zadowolona, że dzieciom urodziny się podobały i wszystkie smakołyki przygotowane przeze mnie zostały zjedzone. 

Kupione patyczki do waty były dobrej jakości
Przewiń na górę