Kupno pościeli z piłkarzem

 

Z moją siostrą od kiedy się przeprowadziła nie widuję się często. Jest to wszystko kwestia dużej odległości jaka nas dzieli. Jednak przy okazji mojego urlopu postanowiłam pojechać do niej na kilka dni. Oczywiście musiałam kupić dla każdego jakiś drobny upominek.

Pościel z gwiazdą piłki nożnej

pościel lewandowski pzpnDla siostry i szwagra kupiłam coś praktycznego do domu. Bo stwierdziłam, że tak będzie najlepiej. Musiałam jednak kupić coś jeszcze dla siostrzeńca. On ma teraz dwanaście lat i nie miałam pięcia o tym czym chłopak we jego wieku się interesuje. Siostra podpowiedziała mi żebym kupiła mu coś co wiąże się z piłką nożną. Zaczęłam więc szukać czegoś takiego. Ja zawsze wychodzę z założenia, że prezenty powinny być też praktyczne. Dlatego też gdy zobaczyłam, że jest pościel lewandowski pzpn to nie zastanawiałam się już długo. W końcu jest to najlepszy piłkarz z Polski i pomyślałam, że siostrzeniec go lubi. Pościel była wysokiej jakości. I przynajmniej na zdjęciach prezentowała się bardzo dobrze. Zamówiłam więc ją. Koszt jej nie był wysoki bo trafiłam na sporą promocję. Realizacja zamówienie nie trwała długo i szybko miałam prezent w domu. Cieszyłam się bo muszę przyznać, że wcześniej obawiałam się tego czy zamówiona pościel przyjdzie zanim wyjadę do siostry. Wszystko wyglądało tak jak w sklepie internetowym. W dotyku pościel też była miękka i miła. Także myślę, że została wykonana z dobrej bawełny tak jak zostało to podane przez producenta.

Gdy dojechałam na miejsce od razu dałam prezenty. Siostrzeniec ucieszył się bardzo. I powiedział, że teraz będzie miał pościel ze swoim ulubionym piłkarzem. Powiedział też, że teraz na pewno koledzy ze szkoły będą mu tego zazdrościli. Byłam szczęśliwa bo chyba po raz pierwszy udało mi się kupić tak trafiony prezent.

 

Kupno pościeli z piłkarzem
Przewiń na górę