Meble biurowe wynajmowałem w niskich cenach

Po zamknięciu salonu meblowego miałem jeszcze sporo towaru, którego nie sprzedałem. Głównie były to meble biurowe i postanowiłem w jakiś sposób je wykorzystać. Na szczęście miałem lokal, w którym mogłem trzymać te wszystkie meble, które mi zostały.

Często wynajmowane meble do biur

niedrogi wynajem mebli biurowychI tak nie było najgorzej, bo większość udało się sprzedać. Uznałem, że będę wynajmował meble biurowe, ponieważ były firmy oferujące takie usługi a meble przynajmniej nie leżały by bezużytecznie. Działalności nie zamykałem, tylko ją przekształciłem i od nowego roku oferowałem niedrogi wynajem mebli biurowych na terenie całego miasta. Zainwestowałem w ogłoszenia i reklamę, żeby jak najwięcej firm się o mnie dowiedziało i wynajmowało ode mnie te meble. Wszystkie meble biurowe, które były przeznaczone na wynajem były nowe i to również umieściłem w ofercie. Ludzie wypożyczali ode mnie meble na jeden dzień, tydzień czy miesiąc. Jeden klient to nawet chciał je wypożyczyć na rok czasu i sporządziłem dla niego specjalną umowę. Musiałem się zabezpieczyć przed ewentualnym uszkodzeniem mebli. Wziąłem więc od tego klienta kaucję, która odpowiednio mnie zabezpieczała finansowo. Moje meble były dobrze wykonane i nie zużywały się tak szybko, dlatego mogłem przez bardzo długi czas je wypożyczać. Zarobki były całkiem niezłe i nawet prowadzenie tej firmy spodobało mi się, bo miałem okazję spotykać się z różnymi przedsiębiorcami i nawiązałem bardzo cenne kontakty co wykorzystałem wielokrotnie.

Wypożyczalnię mebli biurowych prowadziłem przez kilka lat. Nie inwestowałem w nowe meble, ponieważ firmę otworzyłem tylko po to, żeby nie być stratnym na poprzednim biznesie. Ostatecznie sprzedałem wszystkie meble za parę groszy i przeszedłem na od dawna wyczekiwaną emeryturę.

Meble biurowe wynajmowałem w niskich cenach
Przewiń na górę