Naprawa iPhone w serwisie Apple

Rok temu kupiłam sobie swojego pierwszego iPhona. Uwielbiam ten smartfon i teraz już nie wyobrażam sobie korzystania z sprzętu innej firmy. Uważam, że iPhone jest świetnym połączeniem nowoczesnej technologi ze świetnym dizajnem. Niestety jakieś dwa tygodnie temu mój iPhone nie spodziewanie się zepsuł i musiałam znaleźć kogoś, kto mi pomoże w naprawie.

Serwis naprawy zadziałał szybko i sprawnie

serwis appleKiedy mój iPhone pewnego dnia po rozładowaniu nie chciał się w ogóle włączyć to przyznam szczerze, że niesamowicie się zestresowałam. Przez dwa dni próbowałam go naładować, ale to nic nie nadawało. Nie miałam wyjścia jak tylko zgłosić się do specjalisty. Zastanawiałam się gdzie mogłabym pójść ze swoim smartfonem, tak by za naprawdę nie zapłacić prawie tyle co za nowy telefon i żeby ona była szybka i oczywiście udana. Miałam dużo szczęścia, bo kolega polecił mi bardzo dobry serwis Apple, znajdujący się w mieście, w którym mieszkam. Dzięki temu źródło problemu zostało szybko znalezione, a co za tym idzie naprawa trwała cztery dni i to tylko dlatego, że musieli zamówić specjalne oryginalne części do mojego iPhona. Za naprawę nie zapłaciłam aż tak dużo, jak na to, że trzeba było zamawiać specjalne części. Naprawa była bardzo szybka, a chłopak, który mnie obsługiwał był bardzo profesjonalny i dokładnie wytłumaczył mi co wymaga naprawy. Bardzo cieszę się, że udało się naprawić mój ukochany telefon.

Naprawdę się cieszę, że udało mi się tak szybko rozwiązać swój problem z iPhone. Kiedy przez te kilka dni musiałam korzystać z innego telefonu to było to dla mnie naprawdę niekomfortowe, ponieważ byłam przyzwyczajona do używania produktu Apple. Te parę dni umocniło mnie tylko w przekonaniu, że iPhone jest dla mnie najlepszym smartfonem i nie wymienię go na żaden inny.

Naprawa iPhone w serwisie Apple
Przewiń na górę