Naszyjnik z białych pereł

 

Uwielbiam nosić eleganckie dodatki, niezależnie od okazji. Czasami decyduję się na takie ozdoby również na co dzień, aby dodać ciekawego akcentu do swoich stylizacji. Niedawno doszłam jednak do wniosku, że chciałabym mieć jakiś ciekawy naszyjnik, którym mogłabym ozdobić swoje stroje przeznaczone na biznesowe spotkania czy wyjścia do restauracji.

Białe perły w formie naszyjnika

białe perły naszyjnikiPostanowiłam więc poszukać jakiejś ciekawej ozdoby, która pasowałaby do eleganckich stylizacji. Nie musiałam długo szukać, ponieważ natrafiłam na coś, co mnie od razu zachwyciło. Spodobały mi się białe perły naszyjniki z nich wykonane wyglądają rewelacyjnie. Od zawsze marzyło mi się noszenie takiej biżuterii, postanowiłam więc sprawić sobie taki luksusowy prezent. Nie mogłam się doczekać, aż biżuteria do mnie dojdzie, żebym mogła ją założyć. Zakup okazał się strzałem w dziesiątkę – nie mogę się wręcz przestać patrzeć na swój naszyjnik. Perły o białej barwie wyglądają rewelacyjnie, a ich blask od razu przyciąga uwagę. Ich kolor jest bardzo uniwersalny, dzięki czemu będą pasowały do wszystkich moich sukienek. Jednak najbardziej podoba mi się zestawienie składające się z ciemniejszych kreacji, ozdobionych kontrastującym naszyjnikiem, ponieważ w ten sposób jest on najbardziej wyeksponowany. Pierwszy raz założyłam swoje perły na ważne spotkanie biznesowe w pracy, do zwykłej czarnej sukienki. Zauważyłam, że wiele osób od razu spoglądało z zachwytem na wybraną przeze mnie biżuterię.

Jestem zachwycona naszyjnikiem wykonanym z pereł. Myślę, że jest to mój ulubiony dodatek i najchętniej nosiłabym go codziennie. Jednak zostawiam go sobie na specjalne okazje, podczas których szczególnie mi zależy na robieniu jak najlepszego wrażenia na innych osobach. Wiem, że często zwracają one uwagę na mój naszyjnik z pereł.

 

Naszyjnik z białych pereł
Przewiń na górę