Nowa wyciskarka do soków Hurom

 

Uwielbiam świeże soki, nawet takie z warzyw. Generalnie czasami łączę też owoce z warzywami, w szczególności kiedy robię sobie lekką dietę oczyszczającą to takie połączenia różnych dziwnych smaków są wtedy najlepsze. Parę tygodni temu w Internecie trafiłam na nowy model wyciskarki mojej ulubionej firmy i postanowiłam ją kupić.

Dzięki komorze Alpha Plus wyciskarka działa szybciej

hurom alpha plusPonieważ stara wyciskarka do soków nadal była sprawna to stwierdziłam, że zamiast ją wyrzucać to oddam ją siostrze. Hurom jest to świetna firma, a więc wiedziałam, że siostra będzie mogła jeszcze przez długi czas korzystać z tego sprzętu. Reklama, która przypadkowo wyświetliła mi się w Internecie dotyczyła Hurom Alpha Plus, czyli wyciskarki, w której zastosowano właśnie technologię alpha plus, którą w bardzo prostym skrócie można opisać jako coś, co zdecydowanie zwiększa komfort używania takiej wyciskarki i sprawia, że sprzęt ten działa szybciej ale też i łatwiej. Moim zdaniem o wiele łatwiejszy jest też czyszczenie tego modelu wyciskarki, choć i z moją starszą wyciskarką nie miałam w tym temacie jakichś większych problemów. Jeżeli chodzi o soki jakie wychodzą w tej wyciskarce to są przepyszne, jak zawsze – ich konsystencja jest taka jak lubię i używając tej wyciskarki widzę, że nie tracę żadnych cennych części owoców i warzyw, które używam do stworzenia soku.

Bardzo cieszę się, że wymieniłam wyciskarkę do soków na nową. Gdybym nie była tak wielką fanką świeżych soków i nie używała wyciskarki codziennie – rano i wieczorem to nie miałabym potrzeby kupować nowego sprzętu. Ja stwierdziłam jednak, że warto trochę przyspieszyć i unowocześnić proces wyciskania soków. Jak zwykle firma Hurom mnie nie zawiodła i wyprodukowana przez nią wyciskarka sprawdza się po prostu idealnie.

 

Nowa wyciskarka do soków Hurom
Przewiń na górę