Nowe rolety w kuchni

Jakiś czas temu postanowiłam kupić roletę do kuchni. Po przejrzeniu różnych opcji doszłam do wniosku, że w kuchni najlepiej będzie prezentować się tzw. roleta rzymska. Rolety rzymskie podobają mi się, ponieważ mają ciekawy dizajn – moim zdaniem dodają pomieszczeniu przytulności, ale jednocześnie wyglądają nowocześnie. 

Rolety ze sklepu internetowego dobrze się prezentują

rolety sklep internetowyRolety postanowiłam kupić przez Internet, ponieważ jest to o wiele wygodniejsze i szybsze rozwiązanie niż wizyta w sklepie albo odpowiednim sklepie. Jeżeli chodzi o rolety sklep internetowy, który wybrałam miał ich ogromny wybór. Jako, że moja kuchnia utrzymana jest w jasnych kolorach, bo zarówno meble, jak i ściany mają delikatne kolory, to pomyślałam, że roleta również nie powinna się zbytnio wyróżniać. Składając zamówienie w sklepie internetowym wybrałam do rolet tkaninę w jasnym beżowym kolorze, której nazwa brzmiała „białe złoto”. Mnie bardziej ten kolor kojarzy się z kawa z dużym dodatkiem mleka. Choć rolety zamawiałam w sklepie on-line to mogłam tam decydować o takich szczegółach jak oczywiście rozmiary rolety (bez problemu dopasowałam roletę do wymiaru okna w kuchni), to w jaki sposób ma będzie ta roleta zamontowana, ale też np. mogłam wybrać z której strony chcę móc sterować roletą (ja wybrałam prawą stronę). Jeżeli chodzi o montaż rolety to zdecydowałam się na montaż na skrzydle okna, bo jest to najłatwiejszy sposób.

Jestem naprawdę zadowolona z tego jak wygląda teraz moja kuchnia. Rolety pasują bardzo fajnie do wyposażenia tego pomieszczenia i zgrywają się z całą resztą. Ale oprócz tego, że rolety to ładna ozdoba w mojej kuchni to są one też po prostu bardzo użyteczną rzeczą. W szczególności wieczorem lubię zasłaniać okno tak aby nikt z zewnątrz nie widział co się dzieje u mnie w kuchni.

Nowe rolety w kuchni
Przewiń na górę