O lekarzu – ortodoncie naszych dzieci

Od bardzo długiego czasu szukaliśmy odpowiedniego ortodontę dla naszych dzieci. Z racji tego, że nasza rodzina ma spory problem właśnie w tym temacie – musieliśmy działać bardzo szybko. Innymi słowy: im szybciej tym lepiej. Jednak początkowo bardzo mocno obawialiśmy się tego, że nasze dzieci zrażą się do tego lekarza – ortodonty.

Jak znaleźliśmy naszego lekarza?

dobry lekarz ortodonta - poznańA chcieliśmy tego za wszelką cenę uniknąć. Gdybyśmy dopuścili do takiej sytuacji, mogliśmy być pewni, że nasze dzieci nigdy nie będą w stanie – ze spokojem siąść na fotel ortodonty. Zależało nam na tym, aby była to zarówno dobra osoba w swoich fachu, ale i ludzki człowiek. Z tak zwanym sercem. Zdecydowanie był nam potrzebny dobry lekarz ortodonta – poznań na szczęście jest sporym miastem, dlatego też nie traciliśmy nadziei, że uda nam się to zrealizować. Uznaliśmy, że najlepszym sposobem będzie nic innego jak zrobienie tak zwanego wywiadu środowiskowego wśród naszych znajomych. Stwierdziliśmy, że to da nam najbardziej pełny obraz. Dlatego doszliśmy do wniosku, że nie ma co tracić czasu. I na nasze szczęście nam się udało! Nasi znajomi polecieli nam genialnego ortodontę – lekarza, który miał rękę do dzieci. Był niezwykle wyrozumiałym człowiekiem. Dzięki niemu nasze dzieci, przestały się bać wizyt u lekarza – ortodonty. A było to dla nas bardzo ważne, aby przełamać ich „lodowy strach”. Nasze dzieci uwielbiają wizyty kontrolne. Nie czują w ogóle żadnych stresów.

Ponadto widzimy znaczącą poprawę w uzębieniu naszych dzieci. Jak tak dalej pójdzie to myślę, że za jakiś rok, nie będziemy musieli w ogóle zajmować się już prostowaniem zębów, ale będziemy mogli cieszyć się przepięknymi uśmiechami. Bardzo cieszymy się z tego powodu, że udało nam się znaleźć tak dobrego lekarza. Jest genialny.

O lekarzu – ortodoncie naszych dzieci
Przewiń na górę