Opaska Xiaomi Mi Band 4

 

W ostatnim czasie bardzo modny i popularny wśród osób aktywnie spędzających czas stałyście się zegarki mierzące i oceniające stan naszego zdrowia. Zarówno kobiety jak i mężczyźni polecają opaski na rękę Xiaomi Mi Band 4. Przystępna cena i wysoka jakość to cechy znanej na całym świecie marki Xiaomi. Najnowsza opaska tej marki posiada wiele ciekawych funkcji.

Cena Mi Band 4, a jakość i trwałość

smartwatch mi band 4 xiaomiTo czym wyróżniają się opaski Mi Band 4 to przede wszystkim dobra jakość w bardzo przystępnej cenie. Obecnie smartwatch Mi Band 5 Xiaomi można zakupić za około 120 złotych. W tych modelach zastosowane zostały kolorowe wyświetlacze. Ponad to opaski są wodoodporne zatem możemy wziąć go na basen czy pod prysznic. Zaletą jest również pulsometr. Dzięki różnym funkcjom możemy sprawdzać stan swojego zdrowia zarówno podczas spoczynku jak i podczas treningu. Dodatkowo krokomierz odmierza przebyte kilometry, a ustawienie sobie dziennego celu pobudzi nas do większej aktywności fizycznej. Do każdego Mi Band 4 możemy dokupić różnokolorowe zmienne opaski. Od zwykłych kolorowych, po stalowe bransolety czy paski skórzane. Dla każdego na pewno znajdzie się odpowiednia opaska. Dodatkową zaletą zegarka jest wbudowany budzik, stoper, minutnik. Możemy zsynchronizować go z smartfonem i otrzymywać na niego powiadomienia przychodzące na telefon. Dodatkowo na aplikacji ściągniętej na telefon możemy monitorować jakość oraz długość naszego snu.

Jakość opasek Mi Band 4 jest na najwyższym poziomie. Trwały i niezawodny smartwatch posłuży nam wiele lat. Jedynie opaski, które są gumowe szybko się zużywają lecz ich koszt sięga kilkunastu złotych więc nie jest to wygórowana cena. Mimo iż opaski są gumowe to ręka się nie poci, a noszenie go nawet przez cały dzień i noc jest bardzo komfortowe.

 

Opaska Xiaomi Mi Band 4
Przewiń na górę