Oryginalny plafon Escada

 

Od dłuższego czasu zastanawiałam się, co by zrobić, aby dodać blasku, elegancji mojemu mieszkanku. Już od jakiegoś czasu interesuję się najnowszymi trendami w urządzaniu wnętrz i wiem, że obecnie na topie jest właśnie elegancja i minimalizm. Dlatego tez mieszkanie urządziłam monochromatycznie, z przewaga jednej barwy. Muszę przyznać, że efekt jest całkiem zadowalający, ale wciąż jednak mi czegoś tutaj brakuje.

Odpowiednie oświetlenie

plafon escadaDoszłam do wniosku, że chodzi o odpowiednie oświetlenie. Diabeł tkwi bowiem w szczególe, a obecnie moje oświetlenie nie pasuje to wystroju wnętrza. Zaczęłam więc przeglądać internet w poszukiwaniu modnego oświetlenia. Od razu w oku wpadły mi plafony, a szczególnie spodobał mi się plafon Escada. Jest bardzo prosty i jednobarwny (dostępny w wielu barwach, w tym także w bardzo jasnym, niemal białym kolorze, który będzie idealnie pasował do moich mebli i koloru ścian w salonie i przedpokoju).  Już widzę oczyma duszy, jak idealne będzie moje mieszkanie z tymi plafonami w różnych pomieszczeniach. Ten plafon to istna wisienka na torcie moich zdolności dekorowania wnętrz. Od razu zakupiłam odpowiednia ilość plafonów i z niecierpliwością czekam na przesyłkę. Już nie mogę się doczekać, kiedy zamontuję te cudne lampy. Poza tym, że moje mieszkanie będzie wyglądać doskonale, w końcu będę też miała odpowiednie oświetlenie, na którego brak cierpiałam już od dłuższego czasu. Plafony to naprawdę świetne rozwiązanie.

Ponieważ zastanawiam się poważnie nad tym, aby zająć się zawodowo dekorowaniem wnętrz, plafony z pewnością będą istotnym elementem moich projektów. Myślę, że moi klienci z pewnością będą z nich zadowoleni. Będę starała się dostosować projekty do potrzeb klientów, jednak z naciskiem na minimalizm.

 

Oryginalny plafon Escada
Przewiń na górę