Ozdobne firany do kuchni

Nie jestem mistrzynią zakupów on-line – nie znam fajnych sklepów i rzadko robię w ten sposób zakupy. Sama nie wiem czemu, bo w końcu w sklepach internetowych jest o wiele większy wybór. O ile jeszcze kosmetyki i ubrania kupuję czasami w sklepach on-line, to kiedyś w ogóle nie kupowałam żadnych dodatków do domu przez Internet. Jakiś czas temu to się zmieniło.

Gotowe firany kupiłam w sklepie on-line

firany gotowe do kuchniOstatnio kiedy odwiedziłam moją siostrę zobaczyłam u niej naprawdę fajne firany w kuchni. Spodobały mi się na tyle, że zapytałam siostry o to gdzie je kupiłam. Szczerze mówiąc niezbyt często robię zakupy takich rzeczy do domu, a w tamtym momencie pomyślałam że przydałyby mi się jakieś nowe firany gotowe do kuchni żeby trochę zmienić aranżację wnętrza tego pomieszczenia. Okazało się, że siostra kupiła je w sklepie on-line, więc postanowiłam poszukać czegoś do swojej kuchni w tym sklepie. Udało mi się znaleźć bardzo fajną półprzezroczystą firankę kuchenną, które od połowy jest pokryta kwiatowym haftem. Haft ten jest delikatny ale widać go na tyle by stanowił elegancką ozdobę tej firany. To, co jeszcze ozdabia tę firankę to krawędzie w kształcie fali. Myślę, że taki styl najbardziej pasuje do kuchni i nie sprawdziłby się np. w salonie. Moja kuchnia jest urządzona w dosyć prostym stylu, a więc takie bardziej ozdobne (ale nie przesadnie) firany ładnie współgrają z resztą wyposażenia.

Firanka, którą kupiłam bardzo ładnie prezentuje się w kuchni. Podoba mi się to, że nie miałam problemów z zawieszeniem jej i wszystko poszło sprawnie, bo do zawieszania służą haftowane szlufki. Myślę, że w niedługim czasie znów złożę zamówienie w tym sklepie i tym razem kupię coś więcej niż jeden zestaw firan. Bardzo się cieszę, że dowiedziałam się o tym sklepie od mojej siostry.

Ozdobne firany do kuchni
Przewiń na górę