Pamiętaj o fotografie na ślub

Jesteście w trakcie planowania ślubu i wesela? W takim razie przed wami wiele obowiązków. Rezerwacja sali, poszukiwania didżeja, ustalenie menu, wybór sukni ślubnej i garnituru, zaproszenia. To tylko część kwestii do załatwienia.

Zdjęcie ze ślubu na pamiątkę

zdjęcia ślubnePlanowanie i przygotowywanie wszystkich punktów zajmuje wiele czasu. Koniecznie więc trzeba odpowiednio wcześnie zacząć organizowanie ślubu i przyjęcia weselnego. Czas ważny jest także z innych względów. Uszycie sukni z pewnością zajmie więcej, niż tydzień czy nawet kilka tygodni. Wykonanie specjalnie zamówionych zaproszeń to także czasochłonne zajęcie. Didżej często zapełnia swój grafik na kilka miesięcy do przodu. Podobnie zresztą jak fotograf. Trzeba przyznać, że zdjęcia ślubne to piękna pamiątka z tego ważnego dnia. Nie warto więc rezygnować z zatrudnienia specjalisty, który przygotuje dla was fotograficzny reportaż ze ślubu oraz zabawy weselnej. Koniecznie jednak zacznijcie wcześnie rozglądać się za odpowiednim fachowcem. Brak wolnych terminów może bowiem sprawić, że nie zarezerwujcie tej osoby, którą chcecie. Jak wybrać fotografa? Praktycznie każdy z nich prezentuje swoje portfolio w Internecie, będzie to więc najlepszy sposób na porównanie fotek i podjęcie decyzji, który styl najbardziej was ujmuje. Czasem też warto popytać wśród znajomych. Może również być tak, że na weselu u kogoś innego poznacie fotografa, który przypadnie wam do gustu. Podczas spotkania zapytajcie o szczegóły oferty, zarówno o cenę, jak również o zakres pracy, czyli zdjęcia w domu, w kościele, w sali bankietowej, a może także sesja fotograficzna.

Warto zdecydować się na sesję. To także znakomita pamiątka. Podczas spotkania z fotografem uważnie słuchajcie jego rad i uwag. Dowiecie się między innymi, że podczas nakładania obrączek dobrze jest na moment zatrzymać ruch dłoni. Wówczas łatwiej będzie pstryknąć zdjęcie.

Pamiętaj o fotografie na ślub
Przewiń na górę