Piękne chwile na fotografiach

Najważniejsze chwile w życiu, spędzone w dodatku z najważniejszymi osobami to z pewnością momenty, o których pamiętamy i które chcemy wspominać. Nie dziwi więc, że bardzo często „archiwizujemy” je na zdjęciach. Na sesję warto wybrać się na przykład z dzieckiem.

Zabierz dziecko na sesję fotograficzną

fotografia dziecięca na ŚląskuSesje zdjęciowe dzieci albo razem z dziećmi warto wykonywać już od pierwszych dni życia. Zresztą, tak właśnie się dzieje, z tym że fotografem są zazwyczaj rodzice lub dziadkowie, a zdjęcia wykonuje się smartfonem. To jednak nie to samo, co profesjonalne spotkanie z profesjonalnym obiektywem aparatu. Sesje noworodkowe stają się coraz bardziej popularne i trudno dziwić się rodzicom, że chcą mieć piękną pamiątkę z pierwszych dni życia dziecka. Tym bardziej że w tym przypadku to nie tylko zdjęcie mamy, taty i malucha, ale aranżowane na pięknym tle i z wieloma ciekawymi rekwizytami fotki, które staną się niepowtarzalną pamiątką. Dosłownie niepowtarzalną, ponieważ już nigdy później nie uda się wykonać tego typu zdjęcia. Dziecko w pierwszych dniach bądź tygodniach życia jest wyjątkowo „plastyczne”, dużo śpi, dzięki czemu można układać je zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Trzeba przyznać, że fotografia dziecięca na Śląsku, w Małopolsce czy na Pomorzu, ale oczywiście także w każdym innym regionie kraju staje się coraz bardziej popularna. I nie chodzi tylko o fotki noworodków. Na sesję warto wybrać się także z okazji ukończenia pierwszego roku życia malucha. Takie rekwizyty, jak pluszowy tort z jedną świeczką czy balon w kształcie jedynki sprawią, iż zdjęcia na pewno będą miały swój urok oraz podkreślą, dlaczego są wykonywane akurat w tym momencie.

Oczywiście na sesję z dzieckiem lub z dziećmi można się wybrać w dowolnym momencie, nie muszą to być wcale urodziny. Inne okazje także są dobre, choćby święta Bożego Narodzenia mogą stanowić fantastyczne tło do fotki. Sesja letnia na łące albo wiosenna w lesie to również ciekawe pomysły.

Piękne chwile na fotografiach
Przewiń na górę