Pierwsza wizyta u protetyka

Ja już od dłuższego czasu miałam problemy z jednym zębem. Niestety była to górna piątka i za bardzo nie chciałam żeby został on usunięty bo byłoby to widoczne gdybym się uśmiechała. Starałam się więc za wszelką cenę leczyć go tyle czasu ile się tylko dało.

Dobry protetyk w okolicy

Protetyka RzeszówDentysta powiedział mi jednak, że on nie widzi innego wyjścia jak go wyrwać bo ciągle mam tam jakieś zapalenia. Nie miałam więc innej opcji. Po wyrwaniu zęba tak jak myślałam była widoczna szpara między pozostałymi zębami. Wiedziałam, że nie mogę tak wyglądać bo będę czuła dyskomfort. Pan doktor powiedział mi, że będzie można przecież pomyśleć nad protetyką. W sumie to było chyba jedyne wyjście. Pan doktor powiedział mi gdzie znajduje się najlepsza protetyka Rzeszów i tam się umówiłam się na wizytę. Gdy już tam poszłam okazało się, że można zrobić praktycznie takiego samego sztucznego zęba. W sumie pan protetyk powiedział, że nie powinien nikt zauważyć, że nie jest to mój własny ząb. Bardzo spodobała mi się ta opcja. Musiałam oczywiście trochę poczekać aż ząb będzie gotowy. W umówionym terminie poszłam na założenie. Okazało się, że teraz wyglądam tak jak wcześniej. Rzeczywiście nie było widać różnicy tak jak obiecywał pan doktor. Byłam więc bardzo zadowolona. A do tego zapłaciłam mniej niż przypuszczałam. W sumie z perspektywy czasu żałuję tego, że tak długo odwlekałam wyrwanie tego zęba. Gdy spotkałam się z koleżance i powiedziałam jej, że byłam u protetyka.

Ona nie mogłam mi w to uwierzyć i nie mogła poznać, z którym zębem miałam problemu. Musiałam je w końcu pokazać bo pewnie uznałaby, że ją oszukuję. Teraz na szczęście wygląda to wszystko zupełnie inaczej niż jeszcze dziesięć lat temu. Gdy będę miała kiedyś podobne problemy to wiem, że można jednak wyglądać dobrze nawet ze sztucznymi zębami.

Pierwsza wizyta u protetyka
Przewiń na górę