Podarowałam mamie elektrycznego grilla

 

Z rodzicami miałam świetne relacje i jak się wyprowadziłam z domu do własnego mieszkania to bardzo często ich odwiedzałam. Mama w tym roku miała swoje sześćdziesiąte urodziny i z tej okazji zorganizowała duże przyjęcie dla najbliższej rodziny i znajomych.

Podarowanie wygodnego grilla na urodziny

wygodny grill weber elektrycznyDostałam zaproszenie jak byłam u rodziców na obiedzie. Od razu zapytałam mamę z jakiego prezentu byłaby najbardziej zadowolona. Mama stwierdziła, że przydałby się jej bardzo wygodny grill weber elektryczny, który widziała w jednym ze sklepów. Ucieszyłam się, że mama mi powiedziała o prezencie i umówiłam się z nią na zakupy w sobotę z samego rana. Przygotowałam sobie większą sumę pieniędzy, ponieważ nie miałam pojęcia ile taki grill kosztował. W sklepie mama od razu zaprowadziła mnie do stanowiska, gdzie takie grille elektryczne były wystawione. Wskazała konkretny model, który jej się podobał i go kupiłam. Stwierdziłam, że nie było sensu czekać do urodzin i podarowałam tego grilla mamie od razu. Moja decyzja ją ucieszyła, ponieważ na imprezie urodzinowej planowała poczęstować gości mięsem z grilla. W dniu urodzin przyjechałam do mamy wcześniej, żeby pomóc jej w przygotowaniach. Było sporo jedzenia do przygotowania no i trzeba było zrobić zakupy. Ojciec był w sklepie, kiedy ja w tym czasie przygotowywałam sałatki do grilla. Mama pochwaliła mi się, że już skorzystała z tego elektrycznego grilla i okazał się jeszcze lepszy niż sądziła. To był bardzo trafiony prezent, który sprawił jej mnóstwo radości.

Urodziny były udane i bawiłam się do późna. Pojawili się wszyscy goście, którym mama wysłała zaproszenie. Jedzenie przyrządzone na grillu bardzo mi smakowało. Wprosiłam się do rodziców na obiad w weekend. Mama zrobi kurczaka z grilla.

 

Podarowałam mamie elektrycznego grilla
Przewiń na górę