Podnoszona i rozkładana ława do aalonu

Małe powierzchnie mieszkalne wymagają planowania ich zaaranżowania z głową. Wszystkie meble muszą przede wszystkim odznaczać się wysoką funkcjonalnością. Do takich mebli, które rekomendowane są małym mieszkaniom i nie tylko, należy podnoszona lub rozkładana ława do salonu.

Jaka jest różnica pomiędzy ławą podnoszoną a rozkładaną?

podnoszona rozkładana ławaObie te ławy posiadają specjalne moduły, które umożliwiają rozstawienie ich na większej ilości przestrzeni. Stoły podnoszone posiadają zamontowany specjalny system, który pozwala na ich podniesienie i dopasowania ich wysokości do wysokości innych mebli, takich jak krzesła, fotele, czy kanapa. Dzięki temu łatwiej jest przy takim stole spożywać posiłki. Po zjedzeniu zaś można taki stół bez problemu z powrotem obniżyć lub podwyższyć, tak by mogły robić za stolik kawowy lub za stolik, służący do stawiania różnych przedmiotów dekoracyjnych. Ława rozkładana zaś posiada odpowiedni panel, w formie dodatkowej półki, którą umieszcza się pomiędzy panelami stołu. Daje to więcej przestrzeni na stoliku, dzięki czemu można tam postawić jedzenie czy napoje podczas przyjęcia. Dzięki takiemu rozwiązaniu można także posadzić przy stole większą ilość osób. Na rynku można dostać także takie moduły jak podnoszona rozkładana ława, którą spełnia obydwie te funkcje. Rekomendowana jest do mieszkań, w których panuje mała ilość wolnej przestrzeni. Jest to idealne rozwiązanie, gdy na co dzień, zamieszkujemy w dwie osoby, ale od czasu do czasu zapraszamy do siebie gości. Jest dostępna w wielu modelach, dzięki czemu bez problemu dobierzemy odpowiedni model do innych mebli w salonie.

Rozkładana i podnoszona ława, to taki model stołu, który można jednocześnie podwyższać, a także rozkładać. Idealna jako rozwiązanie, gdy na co dzień nie potrzebujemy dużego stołu, ale od czasu do czasu organizujemy większe przyjęcie w naszym mieszkaniu.

Podnoszona i rozkładana ława do aalonu
Przewiń na górę