Potrzebowałam kupić deskę do prasowania

Mam sporą rodzinę. Przy dwóch osobach dorosłych i trójce dzieci zawsze jest dużo prania i prasowania. Ostatnio moje dzieci bawiły się robiąc z deski do prasowania ślizgawkę. Niestety deska tego nie wytrzymała i pękła. Ponieważ nie uśmiechało mi się prasować na stole musiałam szybko kupić nową deskę. Ponieważ nie miałam czasu, biegać po sklepach stacjonarnych zdecydowałam się kupić ją online.

Zamówiłam deskę w sklepie internetowym 

deski do prasowania sklep internetowyZależało mi na czasie, dlatego od razu po wyrzuceniu pękniętej deski włączyłam komputer i otworzyłam przeglądarkę. Wpisałam w wyszukiwarkę internetową frazę: deski do prasowania sklep internetowy i zaczęłam przeglądać wyniki. Miałam sporo sklepów do wyboru. Wybrałem taki, który oferował najszybszą dostawę i umożliwiał płatność za pobraniem. Szukałam odpowiedniej deski z dużą wytrzymałością. Wybrałam deskę której stelaż wykonany był z solidnego metalowego tworzywa. Stopki były zabezpieczone przeciwko rysowaniu się podłogi. Dużym udogodnieniem była też możliwość regulowanej wysokości deski. Jestem dość niska, więc większość standardowych desek jest dla mnie za wysoka. Deska miała również specjalny wysięgnik do przytrzymywania kabla od żelazka. Moja ostatnia deska miała taki wysięgnik i jest to bardzo duże udogodnienie. Postanowiłam zamówić deskę. Kurier miał ją dostarczyć już po jurze. 

Na szczęście po drodze nie było żadnych niespodzianek. Dwa dni później kurier dostarczył moją deskę. Byłam bardzo zadowolona z obsługi tego sklepu internetowego. Działali szybko i mieli rożne metody płatności do wyboru. Sama deska do prasowania również okazała się bardzo dobra. Była dosyć szeroka i odpowiednio długa. Zaokrąglony róg umożliwiał również prasowanie rękawów i wąskich sukienek. Jestem bardzo zadowolona  z deski i już na pewno nie pozwolę dzieciom zrobić sobie z niej zabawki.

Potrzebowałam kupić deskę do prasowania
Przewiń na górę