Remont biura, czyli meble na wymiar

Ostatni czas był dla mnie bardzo stresujący, bowiem w moim zakładzie pracy doszło do fuzji. Nasza firma połączyła się z nieco większą i każdy bał się o zwolnienie. Niby uspakajano nas, że nie mamy się czego obawiać bowiem pracy wystarczy dla wszystkich, ale wiadomo stres był.

Dobry stolarz połączył oba biura 

usługi stolarskieOkazało się również, że czekają nas przenosiny. My siedzieliśmy w za małym obiekcie aby nasi nowi koledzy i koleżanki przyszli do nas. W tamtym budynku również było ciasno. Dowiedzieliśmy się, że tamten obiekt będzie nieco remontowany i dopóki się nie skończą zmiany będziemy siedzieć w nowym obiekcie. Co ciekawe nowi właściciele naszej firmy korzystali z usług prawdziwych profesjonalistów, bowiem ich usługi stolarskie zadziwiały wszystkich. Przede wszystkim przyszli oni do nas z projektem i powiedzieli jak wszystko ma wyglądać. Zapytali się jakie meble potrzebujemy do pracy – biurka z jaką ilością szuflad czy konkretna liczba regałów w okolicy naszych stanowisk pracy. To wszystko było ciekawe, ale jak się okazało przemawiała za tym praktyczność urządzania biura. To nadal nie były wielkie powierzchnie, dlatego trzeba było urządzić je z pomysłem. Całość trwała około dwóch miesięcy bo oprócz remontu budowlanego stolarnia musiała zaopatrzyć nas w nowe meble. Gdy tylko weszliśmy do nowego budynku chodziliśmy jak dzieci na szkolnej wycieczce. Recepcja jaką znaleźliśmy przy wejściu była starannie wykonana. Miała bardzo zjawiskowy drewniany blat. W biurach estetyka była podobna. Wszystko było w jasnym drewnie.

Powiem szczerze, że takiego wystroju biura zapewne nie powstydziłaby się niejedna znana na świecie korporacja. Wszystkie meble przygotowane były na wymiar – co do centymetra, dzięki czemu nic nie zajmowało zbyt dużej ilości miejsca.

Remont biura, czyli meble na wymiar
Przewiń na górę