Renomowana szkoła tańca

Zawsze chciałam tańczyć, jednak niestety moje poczucie rytmu było dla mnie zawsze powodem do wstydu. Wszystko za sprawą tego, że nie miałam zbyt wiele okazji aby trenować. Dlatego właśnie zdecydowałam się, że zacznę coś robić  w celu realizacji swoich marzeń i zapisałam się na kurs tańca. Okazało się to doskonałym pomysłem, gdyż zajęcia są wspaniałe.

Różne style taneczne w jednym miejscu

szkoła tańca z kutnaJak się okazało szkoła tańca z Kutna była dokładnie tym, czego potrzebowałam. Muszę przyznać, że pierwsze zajęcia były dla mnie stresującym przeżyciem, jednak bardzo szybko się zaaklimatyzowałam. Szkoła tańca, do której uczęszczam prowadzi bardzo wiele zajęć, w związku z czym miłośnik prawie każdego stylu tanecznego jest w stanie tutaj znaleźć coś dla siebie. Ze względu na młody wiek oferowano mi taniec nowoczesny, ja jednak zdecydowałam się na klasyczny taniec towarzyski, ponieważ moim zdaniem jest on zdecydowanie bardziej praktyczny. Na zajęciach panuje bardzo przyjazna atmosfera. Zarówno instruktorzy tańca, jak i kursanci są świadomi, że na zajęcia przychodzimy się uczyć, w związku z czym w razie potknięć można uzyskać natychmiastową pomoc oraz wsparcie. W tej szkole czuję się naprawdę wspaniale i wiem, że będę tam szlifowała swoje zdolności taneczne, ponieważ na dzień dzisiejszy śmiało mogę powiedzieć, że podstawy już doskonale przyswoiłam. Zajęcia są dostosowane do potrzeb, a ja potrzebowałam czasu i cierpliwości.

Decydując się na kurs tańca chciałam realizować swoje marzenia, jednak miałam pewne opory. Wszystko ze względu na fakt, że wydawało mi się, że nie mam poczucie rytmu. Na szczęście w szkole tańca do której się zapisałam, zrozumiałam że każdy z kursantów przyszedł tam się uczyć, w związku z czym żaden z nas nie ma się czego wstydzić.

Renomowana szkoła tańca
Przewiń na górę