Różnorodne wykorzystanie sprężarek

Nabywając różnego rodzaju urządzenia, kierujemy się dużymi możliwościami wykorzystania, dobrymi parametrami, solidnym wykonaniem i wygodą w użytkowaniu. Tak też jest w przypadku wyboru sprężarki odpowiedniej jakości.

Charakterystyka sprężarki o pojemności 200l

sprężarka 200lWykorzystywane są do użytku domowego oraz w przemyśle – mowa o sprężarkach. Występują w pojemności ok. 25l do 500l. Dla bardziej wymagających użytkowników polecane są o pojemności 150l i większe. Sprężarka 200l jest bardzo wydajnym urządzeniem, które można wykorzystać do użytku domowego, w garażu czy w warsztacie. Jest to sprężarka średniej wielkości w porównaniu z innymi, o wadze ok. 100 kg. Świetnie sprawdza się do pompowania, przedmuchiwania, czyszczenia i malowania. Urządzenie o takiej pojemności ma dużą wydajność przy niskim zużyciu energii. Zamontowane trzy tłoki umożliwiają długotrwałą pracę. Sprężarka 200l posiada reduktor ciśnienia, system regulacji, kran spustowy i dwa manometry. Dodatkowo może być zastosowany separator wody z wyjściem na dwa szybkozłącza dostarczające przefiltrowane powietrze. Niektórzy producenci zadbali też o wyciszenie urządzenia, montując odpowiednie podkładki między śrubami (jednoczesne ograniczenie wibracji w trakcie pracy). Standardowo zasilanie wynosi 400V, moc silnika 4,8kW, ciśnienie 8bar. Sprężarki 200l są wygodne w użytkowaniu, posiadają zamontowane ogumowane koła, dzięki którym można swobodnie przemieszczać urządzenie, oraz pomocnicze rączki umożliwiające transport. Urządzenia posiadają gwarancję i polską instrukcję obsługi. 

Zadowolenie z użytkowania sprężarek 200l wiąże się ze wszechstronnością użytkowania, intensywną i długotrwałą możliwością pracy oraz bezproblemową eksploatacją. Sprawdzają się doskonale w domowych warsztatach oraz do celów bardziej profesjonalnych. 

Różnorodne wykorzystanie sprężarek
Przewiń na górę