Sklep z produktami konopnymi i wysokogatunkowym suszem

Rośliny stanowią cenne źródło substancji aktywnych wpływających prozdrowotne na organizm człowieka. Stosowane są od pokoleń na wiele dolegliwości i pomagają w zachowaniu zdrowia oraz uzupełniają dietę o niezbędne substancje potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wśród wielu roślin na szczególną uwagę zasługują konopie siewne.

Sprzedaż produktów konopnych

konopny sklep suszSą to rośliny znane ze względu na substancję aktywną regulującą procesy regeneracyjne i odżywcze, czyli CBD. Zawierają kannabidiol, a także bioflawonoidy, sterole, terpeny, nienasycone kwasy tłuszczowe oraz minerały i witaminy. Konopie sprzedawane są w formie suplementów, produktów spożywczych oraz kosmetyków, a ich sprzedaż prowadzi konopny sklep susz pozyskiwany z kwiatostanów również dostępny jest w ofercie sklepu. Podobnie jak olejki i pasty, susz otrzymuje się z kwiatów roślin, które następnie przechodzą proces ekstrakcji nadkrytycznym dwutlenkiem węgla lub suszenia. Produkty nie zawierają żadnych substancji wzbogacających i stanowią skondensowaną wersję roślin. W sklepie susz sprzedawany jest w wielu odmianach różniących się walorami smakowymi i zapachowymi. Odpowiedzialne za to są odpowiednio wyselekcjonowane gatunki roślin bogate w sterole i terpeny. Ususzone konopie można stosować do waporyzacji, sporządzania naparów i herbat. Stosuje się je w celach uspokajających i relaksacyjnych, gdyż pomagają w schorzeniach psychosomatycznych, problemach ze snem oraz przy nadmiernym napięciu i stresie.

Produkty pozyskiwane z konopi mogą być stosowane w wielu terapiach, nie wywołują żadnych skutków ubocznych i nie uzależniają. Nie zawierają psychoaktywnego THC, a jedynie substancje wykazujące prozdrowotne działanie. Odpowiednie dawkowanie pozwala na przywrócenie organizmowi właściwych procesów regeneracyjnych, uspokaja i likwiduje wszelkie dolegliwości i napięcia.

Sklep z produktami konopnymi i wysokogatunkowym suszem
Przewiń na górę