Sposób na zadbane dłonie

 

Każda kobieta chce wyglądać pięknie. Zadbane dłonie są wizytówką każdej pani. Malowanie paznokci każdej z nas sprawia ogromną przyjemność. Ważne jest, aby używany przez nas lakier był trwały, nie odpryskiwał kiedy np. zmywamy naczynia lub bierzemy kąpiel. Obecnie kosmetologia ma sposoby na to, aby nasze paznokcie miały trwały, niezmywalny kolor.

Zalety atrakcyjnego manicure’u hybrydowego

atrakcyjny manicure hybrydowy ŁódźNajpierw trwałość zapewniał manicure żelowy, potem paznokcie akrylowe, a obecnie jest moda na stylizację hybrydową. Jest nieco mniej trwała niż dwa poprzednie sposoby, bo można ją nosić około 2 tygodnie, ale dzięki temu można mieć ciągle coś nowego na paznokciach. Manicure hybrydowy wykonywany jest przy pomocy lakieru do paznokci, substancji utwardzającej oraz lampy UV. Najpierw pielęgnuje się paznokcie, obcinając skórki, piłując i polerując płytkę. Na tak przygotowane paznokcie nakłada się wybrany przez siebie dowolny kolor lakieru. Następnie nanosi się specjalną substancję utwardzającą, po czym suszy się paznokcie pod kosmetyczną lampą UV. Tak przygotowanych paznokci nie można zmyć zwykłym acetonem. Należy to robić w salonie kosmetycznym, specjalnymi preparatami. Nałożone w ten sposób kolory lakierów, pięknie błyszczą na paznokciach hybrydowych. Stylowy, atrakcyjny manicure hybrydowy Łódź nadaje dłoniom kobiet uroku i pięknego wyglądu. Różnorodność lakierów sprawia, że można je stosować do każdej okazji. Pastele i delikatne róże nadają się do pracy oraz na uroczystości rodzinne, czerwone, czarne, fioletowe, ostre kolory sprawdzą się na wieczornych przyjęciach czy w dyskotece.

Manicure hybrydowy nadaje się dla kobiet w każdym wieku, ponieważ można w nim nałożyć każdy kolor lakieru. Jeśli mamy odrobinę zdolności, możemy zakupić zestaw do hybrydowych paznokci i robić je sobie w domu.

 

Sposób na zadbane dłonie
Przewiń na górę