Sprawdzone sposoby na idealną karnację

Większość z nas pragnie cieszyć się zdrową, intensywną opalenizną przez cały rok. Niestety, nasz klimat skutecznie to uniemożliwia. W związku z tym testujemy różnorodne sposoby na uzyskanie idealnej karnacji. Niektórzy wyjeżdżają do ciepłych krajów, lecz z południowego słońca można korzystać dość rzadko, a dla wielu jest to w ogóle niemożliwe. Inni wypróbowują balsamy i kremy brązujące. One jednak nadają skórze nienaturalny, pomarańczowy odcień.

Skuteczne urządzenia do opalania natryskowego

opalanie natryskowe - urządzenia do spaObok egzotycznych wycieczek oraz bronzerów, możemy skorzystać z opalania, znajdującego się w ofercie specjalistów. Ładny, wakacyjny odcień skóry pozwalają uzyskać urządzenia, które swoje działanie opierają na lampach UV. Są one dostępne w wersji leżącej oraz stojącej. Inny sposób stanowi opalanie natryskowe – urządzenia do spa są podstawowym wyposażeniem większości ośrodków odnowy biologicznej. Wysokiej klasy natryskarka posiada aerograf, który równomiernie rozprowadza płyn opalający. Dzięki odpowiedniej konstrukcji dysze precyzyjnie kierują strumieniem preparatu, niwelując do minimum jego rozpraszanie. Ma to ogromny wpływ na ilość zużywanego środka. Ponadto dobrej jakości urządzenia są wyposażone w kilkustopniową regulację mocy natrysku, a także możliwość ustawiania optymalnej temperatury. Istotnym elementem opalania natryskowego jest płyn opalający, który obok nadawania skórze ładnego kolorytu, poprawia jej elastyczność oraz gładkość.

Urządzenia do opalania natryskowego, które są wykorzystywane w ośrodkach SPA muszą posiadać odpowiednie certyfikaty. Gwarantują one bezpieczeństwo w czasie przeprowadzania zabiegów. Równie ważna jest wysoka jakość płynów opalających, które w kontakcie ze skórą nie powinny powodować negatywnych skutków ubocznych.

Sprawdzone sposoby na idealną karnację
Przewiń na górę