Srebrna biżuteria z dodatkami

Biżuteria może dodać elegancji, klasy, charakteru noszącej ją właścicielce. Odpowiedni dobór dodatków do okazji i stylizacji jest kluczowym elementem dobrej prezencji i wyróżnienia się w towarzystwie. Każda z pań chce dobrze wyglądać, czuć się kobieco, pięknie i wyjątkowo. Dodatkowo, biżuteria to też wspaniały pomysł na prezent dla ukochanej.

Biżuteria z dodatkiem kamieni ozdobnych

srebrne kolczyki z cyrkoniamiZ błyskotkami jest podobnie, jak z elementami garderoby; nie zawsze wszystko do siebie pasuje. Trzeba mieć choć podstawowe pojęcie, jak ładnie łączyć ze sobą różne fragmenty tej estetycznej układanki. Pierwszym i naczelnym błędem, jaki można popełnić, to połączenie złota i srebra. W eleganckim wydaniu, np. do sukni wieczorowej, należy zachować monotematyczność i wybrać tylko jeden rodzaj zdobień. Czego innego dotyczą sytuacje codzienne; dopuszczalne jest noszenie np. srebrnych kolczyków do złotych pierścionków. Biżuteria zdobiona kamieniami ozdobnymi to najczęściej wybierane dodatki do eleganckich garniturów i sukienek. Srebrne kolczyki z cyrkoniami idealnie nadadzą się do jednolitej kolorystycznie stylizacji oraz dla pań z krótkimi włosami. Długie, wiszące kolczyki optycznie wydłużą szyję, nadając jej smukłości. Eleganckie kamienie sprawiają wrażenie prestiżowych, nawet jeśli nie kosztowały majątku. Cyrkonie to kamienie syntetyczne, dlatego mogą sobie na nie pozwolić panie z różnym zasobem portfela.

Biżuteria wzbogacona o świecące elementy wyróżnia się z tłumu swoją wyjątkowością i blaskiem, co stawia kobietę w świetle zainteresowania. Należy pamiętać jednak, by nie przesadzić z ilością założonych dodatków, żeby nie wyglądać pretensjonalnie i nie być nimi przytłoczona. Lepiej czasem zrezygnować z błyskotek i postawić na coś zwyczajniejszego, typu apaszka, lub zostawić szyję bez udziwnień.

Srebrna biżuteria z dodatkami
Przewiń na górę