Stojak na długopisy to świetny prezent

Ostatnio wybierałem się na przyjęcie urodzinowe do mojego kolegi Zbigniewa. Zbigniew od lat pracuje ze mną w tej samej firmie i bardzo chciałem dać mu coś przydatnego, czego nie ma w swoim biurze. Zauważyłem, że ma problem z szukaniem długopisów. Zawsze je gubi i nigdy nie ma ich pod ręką, przez co musi pożyczać od innych. Kiedy pracuje się w biurze, jest to spore utrudnienie. Dlatego pomyślałem o ładnym stojaku na długopisy. Będzie zachwycony.

W pracy warto mieć stojak na długopisy

stojak na długopisy na prezentMiło jest sprawiać innym radość. Mój kolega Zbigniew jest nakomitym księgowym i dzisiaj ma urodziny. Właśnie szykuję się na jego imprezę niespodziankę. Mam zamiar przynieść mu stojak na długopisy na prezent. W tej chwili jestem w trakcie jego pakowania. Zaopatrzyłem się w ładny papier do pakowania prezentów, w muchomorki. Lubię takie sympatyczne dodatki i Zbyszek pewnie też to doceni. Stojak na długopisy bardzo się przyda Zbigniewowi. Kupiłem mu do tego zestaw niebieskich, czarnych i czerwonych długopisów. Dzięki stojakowi nie będzie ich gubił, a stojak jest bardzo ładny i świetnie będzie pasował do jego biura. Sam mam podobny stojaczek w domu i jestem z niego zadowolony. W miejscu pracy zawsze powinniśmy mieć wszystko dobrze poukładane i nic nie powinno ginąć. Dzięki takiemu przedmiotowi można komuś ułatwić życie i pracę. Nie mogę się już doczekać, aż zobaczę minę Zbyszka. Uwielbiam wręczać prezenty. To naprawdę przyjemne.

Urodziny wyszły bardzo fajnie. Zbyszek w ogóle nie spodziewał się, że wszyscy wyskoczymy z łazienki i zaczniemy śpiewać na jego cześć. Zaskoczyliśmy go i bardzo długo nie mógł wyjść z podziwu, jak udało nam się to tak sprytnie zorganizować. Nowe długopisy i stojak bardzo mu się podobało. Zbyszek uwielbia praktyczne prezenty i widać było, że tylko czeka, aż będzie mógł położyć go w pracy. Było fajnie.

Stojak na długopisy to świetny prezent
Przewiń na górę