Świece zapachowe

 

Świece towarzyszą człowiekowi od bardzo dawna. Człowiek używał ich do oświetlania sobie drogi, czy pomieszczeń. Świece od zarania dostarczały światła, oraz sprawiały, że człowiek czuł się przy nich swojsko, bezpiecznie. W czasach nowożytnych świece zaczęły spełniać dodatkowe role, jak np. zapachy, czy kolory.

Profesjonaliści w produkcji świec zapachowych

yankee candle zapachyJedną z czołowych firm na rynku światowym w produkcji świec jest yankee candle zapachy ich produktów są wyjątkowo intensywne. Firma istnieje już kilkadziesiąt lat, więc miała czas na udoskonalenie swych wyrobów. Pod egidą tej marki można zakupić nie tylko zapachowe świece. Firma rozprowadza także pachnący wosk, pałeczki, czy zapachy do samochodów. Posiada w swojej ofercie mnóstwo produktów, o różnych zapachach. Praktycznie każdy może dobrać coś do siebie, czyli taki zapach, jaki akurat mu się najbardziej podoba, lub jaki w danym momencie chciałby czuć. Często jest tak, że pragnęlibyśmy poczuć się jak np. nad morzem. Poczuć zapach morskiej bryzy. Można oczywiście zakupić świecę zapachową, lub zapach do auta, czy inny produkt, właśnie o tym, specyficznym brzmieniu. Świece zapachowe tej firmy (wosk z knotem) są umieszczane w szklanych słoiczkach (nie plastikowych). Dzięki temu wosk wypalając się nie wchodzi w interakcję z opakowaniem i nie wydziela nieprzyjemnego zapachu. To bardzo ważne, ponieważ mieszanie zapachu świeżej, morskiej bryzy i plastiku nie jest zbyt zachęcające. Szklany słoiczek eliminuje takie „wpadki”.

Całe pomieszczenie w którym akurat przebywamy, można doskonale uzupełnić zapachowymi świecami, które dostarczą nie tylko pięknych woni, ale także kolorów, czy specyficznej atmosfery. Wosk wypala się równo, a knot automatycznie gaśnie, kiedy wosk już się wypali. 

 

Świece zapachowe
Przewiń na górę