Technologia z naszego podwórka

 

Mnogość firm specjalizujących się w branży IT jest ogromna. Równie wiele istnieje producentów podzespołów i maszyn dla naszych komputerów. Coraz to nowsze nowinki technologiczne sprawiają, że korzystanie z komputera jest wygodniejsze i sprawniejsze niż jeszcze kilkanaście lat temu. Również w branży medycznej, która, bądź co bądź, najbardziej zasługuje na dostarczenie wszelkich nowości  do poprawy zdrowia pacjentów, również ma możliwość zaopatrzenia się w sprzęt najwyższej jakości.

Sprawdzony producent urządzeń ratujących życie

AdvantechFirma Advantech oferuje głównie duże, o ogromnej mocy obliczeniowej komputery PC. Dzięki niej potrafią przetwarzać wiele informacji. Ich dyski SSD pozwalają na swobodny i szybki przepływ informacji. Advantech produkuje również komponenty przeznaczone do automatyki przemysłowej. Firma zaopatruje szpitale o stacje operatorskie. Są to jedne z elementów rozproszonego systemu sterowania, zaraz obok układów wejść – wyjść i kontrolerów. W zakres ich sprzętów pomagających ratować życie wchodzą między innymi: monitory medyczne czy komputery AIO. Produkują wózki medyczne, na miarę XXI wieku Skomputeryzowane, ułatwiają życie pacjentom, którzy z różnych przyczyn nie mogą w pełni funkcjonować w społeczeństwie. Firma specjalizuje się również w dostarczaniu aparatury medycznej na całym świecie. Advantech został założony w Polsce, z pierwszymi siedzibami w Katowicach, Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu i szturmem podbił zagraniczny rynek. Dziś mogą się pochwalić współpracą z Oracle, Hitach czy IBM.

Produkując wysoce zaawansowane technologicznie sprzęty, firma Advantech przyczynia się do poprawy pracy lekarzy i specjalistów medycznych. Rozwój technologiczny, który wciąż trwa, sprzyja inżynierom wymyślającym prototypy aparatury medycznej ułatwiających życie. Ta myśl, że przyszłość może przynieść coraz to nowe rozwiązania techniczne i technologiczne sprawia, że przyszłości da nam wiele nowych, pozytywnych odkryć.

 

Technologia z naszego podwórka
Przewiń na górę