Tematyczne wieczory kawalerskie – pomysły

Moda na organizowanie wieczorów panieńskich i kawalerskich już kilka lat temu na stale zagościła w Polsce. Zarówno kobiety jak i mężczyźni organizują swoje ostatnie wieczory jako wolni ludzie. Chociaż u nas rzeczywistość nieco różni się od amerykańskich filmów, wieczory kawalerskie czy panieńskie raczej rzadko organizowane są w przeddzień ślubu. Najczęściej organizuje się je tydzień przed.

Więcej o tematycznych wieczorach kawalerskich

tematyczne wieczory kawalerskie w lodziOczywiście pomysłów na wieczory kawalerskie jest mnóstwo. Każdy znajdzie coś dla siebie, od grubej imprezy na mieście po mecz paintballu czy szybki wypad na narty. Warunek jest jeden – noc musi być niezapomniana. Niektórzy decydują się również na zorganizowanie imprezy w domu czy na działce, można wynająć w tym celu jakąś salę czy lożę a nawet domek na działce. Wtedy można iść o krok dalej i zrobić imprezę o określonym motywie przewodnim. Jeśli interesują nas tematyczne wieczory kawalerskie w Lodzi, znajdziemy tam specjalne firmy, które organizują takie wydarzenia na swojej własnej przestrzeni. Jeśli chodzi o same tematy takich imprez, mogą to być na przykład imprezy w eleganckim stylu, inspirowane filmami o Bondzie, sama śmietanka towarzyska, cygara i czysta whiskey. Można zrobić imprezę inspirowana latami 70. lub też z futurystyczną wizją w tle. Pomysłów jest ogrom, wymyślmy coś, co na pewno spodoba się przyszłemu Panu Młodemu.

Niewątpliwie tematyczne wieczory kawalerskie są bardziej skomplikowane w organizacji, niż zwykła impreza z alkoholem i chipsami, jednak na pewno będą się odrożnić od typowego spotkania w gronie znajomych, a o to właśnie chodzi. Jeśli nie chcemy zamieniać wnętrza swojego domu w coś zupełnie innego, zawsze można wynająć firmę, która z pewnością zorganizuje to za nas, na swojej własnej powierzchni.

Tematyczne wieczory kawalerskie – pomysły
Przewiń na górę