Uniwersalne przelotki do drutu

Zagospodarowanie przestrzeni każdej działki wymaga postawienia porządnego ogrodzenia – w zależności od ich przeznaczenia stawia się wokół nich płoty murowane lub też stosuję się zwykłą siatkę ogrodzeniową. Ta ostatnia jest niezwykle prosta w montażu i bardzo funkcjonalna – wystarczy postawić co kilka metrów odpowiednie słupki.

Użycie przelotek do drutu

Przelotka do drutuŻeby ogrodzenie trzymało się, jak należy, potrzeba zastosować właściwe rozwiązania. Po pierwsze należy wybrać odpowiedniej jakości i wysokości słupki, które – w zależności od ich wielkości – wkopuje się po prostu w ziemię lub umieszcza się w wylanych wcześniej fundamentach. Następnie na każdym słupku musi się znaleźć przelotka do drutu, która będzie podtrzymywała całą konstrukcje. Przelotki dostępne są w wielu kolorach, dlatego bardzo prosto jest je dopasować do koloru ogrodzenia. Ze względu na swoje przeznaczenie muszą być one wykonane z wyjątkowo trwałego materiału tak, aby nie ulegały zniszczeniu. Odporne na działanie czynników atmosferycznych, takich jak wiatr, deszcz, słońce i niskie temperatury, przelotki montowane są do słupków za pomocą wkrętów samowiercących, dzięki czemu ich montaż jest wyjątkowo prosty. Doskonale sprawdzą się w przypadku zarówno siatki ogrodzeniowej, płotu pasterskiego, jak też siatki leśnej, dlatego znajdują zastosowanie w mieście, na polu oraz w lesie. Wykonane najczęściej z materiałów odpornych na działanie promieni UV zachowują swój kolor przez długie lata, dlatego wystarczy zamontować je jeden raz i więcej nie trzeba się przejmować tematem.

Przelotki do drutu to rozwiązanie długotrwałe, niewymagające konserwacji. Dzięki regulacji szerokości dopasują się do każdej grubości druta, co czyni je niezwykle uniwersalnym rozwiązaniem. Przelotki to najrozsądniejszy wybór przy montażu każdego rodzaju ogrodzenia.

Uniwersalne przelotki do drutu
Przewiń na górę