Uszyte pluszaki i wspomaganie akcji charytatywnej

 

Chyba każdy z nas ma jakąś pasję. Mnie od lat odprężało szycie. Tak na prawdę nie skupiałam się na ubraniach. Uwielbiałam tworzyć różnego rodzaju zabawki i rozdawać je dzieciom. Ostatnio uznałam, że czas wykonać coś dla potrzebujących dzieci.

Pluszaki wykonane z dresówki

dresówka pętelkaPostanowiłam wesprzeć pewną akcję charytatywną, która organizowała dary na mikołajki dla dzieci ze szpitala. Koniecznie musiałam dać coś od siebie dlatego zdecydowałam się na uszycie pluszowych misi. Uznałam, że powinny być w różnych i ciekawych kolorach. Na dodatek oprócz misi chciałam jeszcze kilka króliczków na które miałam bardzo ciekawe pomysły, które pragnęłam zrealizować. Jednak przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac musiałam odwiedzić hurtownię gdzie zawsze czekał na mnie szeroki wybór materiałów. Oczywiście od razu wiedziałam, że w tym przypadku najlepsza będzie dresówka pętelka, która staje się coraz bardziej popularna na rynku. Ta tkanina jest bardzo tania ale można za nią otrzymać ciekawą jakość. Na dodatek jej barwy są bardzo atrakcyjne dla dzieci, a producenci zapewniają atrakcyjne wzory. Dzięki temu moje pluszaki miały być nie zwykłe i tryskać pozytywną energią. Dresówka, która oferowała te najbardziej wesołe kolory i nie typowe wzorki była dla nich nie zwykle atrakcyjna. Ja jako maniaczka ręcznego szycia już dawniej miałam do czynienia z tym materiałem. Używałam go przy szyciu dresu dla swojego siostrzeńca. Już wtedy zauważyłam, że nawet podczas otarć lub intensywnej zabawy w piaskownicy materiał zachował swoją trwałość.

Byłam z tego zadowolona, ponieważ tym razem moje pluszaki również miały przetrwać próbę czasu. Przebywanie w szpitalu było bardzo męczące ale miałam nadzieję, że drobne prezenty na mikołajki poprawią humory wszystkim małym pacjentom. 

 

Uszyte pluszaki i wspomaganie akcji charytatywnej
Przewiń na górę