Uwielbiam projektować wnętrza klientom

 

Pięć lat temu postanowiliśmy z bratem, zacząć realizować nasze marzenia. Oboje chcieliśmy pracować w zawodzie i robić to, co kochamy i uwielbiamy. Oczywiście były momenty, kiedy oboje mieliśmy dosyć. Mimo to uparcie dążyliśmy do wyznaczonego celu, a mianowicie chcieliśmy, żeby nasza firma się rozwiała na rynku.

Dlaczego ludzie decydują się na architekta wnętrz?

projektowanie wnętrz mieszkań w WarszawieW sumie jako małe dzieci wykazywaliśmy zdolności planowania oraz gospodarnego rozmieszczenia mebli. Postanowiliśmy z Tomaszem kształcić się w tym kierunku i po skończeniu nauki, założyliśmy firmę. Głównym jej zadaniem było projektowanie wnętrz mieszkań w Warszawie. Naszą największą zaletą jest to, że nasze projekty powstają z pasji, dokładnie słuchamy tego, co mówi klient, ponieważ to od niego wszystko zależy. Staramy się uchwycić każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, aby zadowolić naszego klienta. Najczęściej klienci decydują się na zatrudnienie architektów wnętrz, ponieważ sami nie mają tyle czasu, aby zaprojektować wnętrze mieszkania. Czas, który w tym momencie oszczędzą, mogą poświęcić na pracę bądź życie prywatne. Razem z Tomaszem zauważyliśmy, że kiedy mieszkanie ma niestandardowe wymiary lub kształty to w takich wypadkach ludzie wolą skorzystać z pomocy profesjonalistów, żeby jak dobrze zagospodarować całą powierzchnię, co moim zdaniem jest bardzo słuszne. Poza tym czasami ludzie boją się kolorów czy łączenia ze sobą niektórych styli, a ja jestem od tego, aby pokazać, że nie trzeba się bać różnych kombinacji.

Najbardziej lubię chyba sytuacje, kiedy mogę całkowicie się wykazać. Zdarzają się klienci, którzy mówią tylko ogólne hasła, coś na kształt motywów przewodnich i dają mi wolną rękę. Dzięki temu przygotowuję kilka projektów, a mój kreatywny umysł działa na ogromnych obrotach. Uwielbiam, kiedy mogę realizować pomysły klientów, a niekiedy dorzucać coś od siebie.

Więcej informacji na stronie: https://www.patrykkowalski.eu/

Uwielbiam projektować wnętrza klientom
Przewiń na górę